Автоматизация проектирования раскроя электротехнического материала
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.1665Ключові слова:
Mодель, автоматизація, розкрій, конденсаторАнотація
Розглядається постановка задачі раціонального розкрою електротехнічного матеріалу у виробництві конденсаторів. Запропоновано математичну модель задачі, обговорюються питання її алгоритмізації та автоматизації процесу розкрою матеріалуПосилання
- Стоян, Ю. Г. Основная задача геометрического проектирования [Текст] / Ю. Г. Стоян. – Х. : ИПМаш АН УССР, 1983. – 36 с.
- Стоян, Ю. Г. Оптимизация технических систем с источниками физических полей [Текст] / Ю. Г. Стоян, В. П. Путятин. – К. : Наук. думка, 1988. – 192 с.
- Канторович, Л. В. Рациональный раскрой промышленных материалов [Текст] / Л. В. Канторович, В А. Залгаллер. – Новосибирск : Наука, 1971. – 299 с.
- Рвачев, В. Л. Геометрические приложения алгебры логики [Текст] / В. Л. Рвачёв. – К. : Техника, 1967. – 212 с.
- Стоян, Ю. Г. Методы и алгоритмы размещения плоских геометрических объектов [Текст] / Ю. Г. Стоян, Н. И. Гиль. – К. : Наук. думка, 1976. – 248 с.
- Кузьмичёв, В. Е. Законы и формулы физики [Текст] / В. Е. Кузьмичёв. – К. : Наук. думка, 1986. – 864 с.
- Грицюк, Ю. І. Моделювання карт і оптимізація плану розкрою плитних деревних матеріалів на меблеві заготовки [Текст] / Ю. І. Грицюк – Львів : Панорама, 2004. – 524 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Валерий Петрович Путятин, Пётр Валерьевич Путятин

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.