Интерактивное приложение по выбору оптимального рекламного обращения
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.1671Ключові слова:
Pинок реклами, навігація, інтерфейсАнотація
Стаття присвячена дослідженню ринку реклами та розробці рекомендацій з вибору оптимального рекламного звернення. Розроблено програмне забезпечення, що дозволяє користувачеві здійснити вибір оптимального виду реклами та надає рекомендації з її створення і застосуванняПосилання
- Вартанова Е. Л. Медиаэкономика зарубежных стран. Учебное пособие [Текст] / Е. Л. Вартанова.– М.: Аспект Пресс, 2003.– 345 с.
- Реклама: принципы и практика [Текст] / Пер. с англ. Под ред. Г. Божук - СПб.:Питер, 2003.-800 с.
- Хольцшлаг М., Языки HTML и CSS для создания Web-сайтов [Текст] / М. Хольцшлаг, Е. Молли.– Изд-во «Триумф», 2007.– 304 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 И. Н. Егорова, О. С. Мамина
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.