Розробка методики підвищення GPS/GNSS точності для модернізації геодезичної мережі
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.1681Ключові слова:
GPS/GNSS, точність, геодезична мережаАнотація
Виконаний аналіз точності GNSS систем. Описана нова методика підвищення точності GPS/GNSS приймача та метод зрівнювання геодезичної мережі. Виконане зрівнювання нерівноточної мережі на основі каркасної GPS/GNSS мережі. Представлені результати та висновкиПосилання
- Маркузе Ю.І. Геодезія Обчислення і врівноваження геодезичних мереж : навчальний посібник [Текст] / Ю.І. Маркузе, О.Г. Бойко, В.В. Голубєв – М. : Картгеоцентр, 1994.
- Маркузе Ю.І. Алгоритми для вирівнювання геодезичних мереж на ЕОМ [Текст] / Ю.І. Маркузе. – М. : Недра, 1989.
- Інформаційно-вимірювальна GNSS система та мережі на VRS технологія забезпечення геодезичних і кадастрових зйомок у Закарпатті та Чернігівщині : Заключний звіт про виконання науковотехнічного проекту [Текст] / ГАО НАНУ, 4 додатки грудень 2007.—185 с.
- Багатофункціональний програмний інструментарій обробки і аналізу GPS/GNSS спостережень : Збірник матеріалів XIV Міжнародної конференції з інтегрованим навігаційним системам, 28-30 травня 2007. м. С. Петербург [Текст] / А.А. Жаліло, Д.А. Шелковенко.–OCTAVA.-С. 319-321.
- Експериментальна оцінка точності GPS навігації та геодезичної зйомки в м. Києві з використанням диференціальних VBS, HP-корекцій [Текст] / В.П. Бабак, А.А. Жаліло, В.М. Кондратюк, В.В. Конін, В.Г. Сушко, В.П. Харченко, Д.А. Шелковенко, В.М. Шокало : «Національний авіаційний університет», «Харківський національний університет радіоелектроніки », 2007.
- Trimble Business Center : Help, Network Adjustment, 2008.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Антон Валерійович Поляков
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.