Обеспечение показателей ресурса и надежности гтдстационарного применения
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.1684Ключові слова:
Двигун, ресурс, надійність, обертовий зривАнотація
Викладено питання забезпечення надійності й ресурсу ГТД. Розглянуто умови виникнення газодинамічної нестійкості осьового компресора й заходу щодо захисту лопаток газових турбін від руйнувань шляхом інтенсифікації теплообміну, особливості нанесення теплозахисних покриттівПосилання
- Конвертирование авиационных двигателей в стационарные газотурбинные установки / Коваль В.А., Романов В.В., Ануров Ю.М., Спицын В.Е., Ковалева Е.А. – Харьков: Монограф, 2010. – 244 с.
- Испытания, обеспечение надежности и ремонт авиационных двигателей и энергетических установок / Елисеев Ю.С., Крымов В.В., Малиновский К.А. и др. – М.: Изд-во МАИ, 2005. – 540 с.
- Розробка та впровадження суднових ГТД ДП НВКГ «Зоря»-Машпроект» / Хоменко А.І., Романов В.В., Чернов С.К., Халатов А.А., Спіцин В.Е., Тройнич М.Г., Коваль В.О., Головащенко О.Ф. – Миколаїв: Видавництво Торубари О.С., 2010.-282 с.
- Халатов А.А. Теплообмен и гидродинамика в полях центробежных массовых сил. Том 9: Теплообмен и гидродинамика при циклонном охлаждении лопаток газовых турбин / А.А. Халатов, В.В. Романов, И.И. Борисов, Ю.Я. Дашевский, С.Д. Северин. – К.: Изд-во Ин-та технической теплофизики НАН Украины, 2010. – 317с.
- Ануров Ю.М. Эффективные методы интенсификации теплообмена в системах охлаждения лопаточных аппаратов высокотемпературных газовых турбин: дисс. на соиск. уч. степ. докт. техн. наук.– С.-Петербург: СПбГПУ, 2005. – 322 с.
- Ануров Ю.М. Основы обеспечения прочностной надежности авиационных двигателей и силовых установок / Ю.М. Ануров, Д.Г. Федорченко – СПб: Из-во СПбГПУ, 2004. – 390 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Юрий Михайлович Ануров, Вячеслав Алексеевич Коваль, Артем Артемович Халатов, Владимир Евгеньевич Спицын, Вячеслав Викторович Романов, Андрей Иванович Хоменко, Екатерина Александровна Ковалева
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.