Напрямки вирішення завдань екологічної безпеки військ у миротворчих операціях
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.1710Ключові слова:
Mиротворча операція, алгебро-предикатні структуриАнотація
Представлено шляхи розробки корпоративної еколого-інформаційної системи на основі функціонально-структурного підходу. Запропоновано застосування екологічного портрету ВПТГ у миротворчих операціях з метою забезпечення екологічної безпеки та ефективного управління станом НПСПосилання
- Марущенко В.В. Особливості виконання завдань екологічної безпеки військ у миротворчих операціях / В.В. Марущенко, О.В. Сакун, С.Р. Артем’єв // Східно-Європейський журнал передових технологій. – 2010. – № 4/8 (46). – С. 4-7.
- Военная экология / [ И.П. Айдаров, Б.Н. Алексеев, А.В. Бударагин и др.]; под ред. Г.А. Гаврилова. – М.: Издательство «Русь-СВ», 2000. – 360 с.
- Забезпечення екологічної безпеки військ (сил) у повсякденній діяльності / [Артем’єв С.Р., Блекот О.М., Гаврилко Є.В. та ін.]. – К.: НУОУ, 2009. – 160 с.
- Козуля Т.В. Моделирование структуры и идентификация состояния корпоративной экологической системы (КЭС) / Т.В. Козуля, Н.В. Шаронова // Проблеми інформаційних технологій. – 2007. – № 1. – С. 178-185.
- Козуля Т.В. Корпоративна інформаційна система: концепція та структура / Т.В. Козуля, С.Ю. Петрухін // Радиоэлектроника и информатика. – 2007. – № 3 (38). – С. 87-91.
- Козуля Т.В. Місце екологічного портрету території в інформаційному забезпеченні систем моніторингу / Т.В. Козуля, С.Ю. Петрухін // Вестник Херсонского Национального Технического Университета. – 2007. – № 4 (27). – С. 230-233.
- Бондаренко М.Ф. Теория интеллекта: Учебник / М.Ф. Бондаренко, Ю.П. Шабанов-Кушнаренко. – Харьков: ООО «Компания СМИТ», 2006. – 576 с.
- Булкин В.И. Модель базы знаний экспертной системы и ее аппаратная реализация / В.И. Булкин // Вестник Херсонского Национального Технического Университета. – 2010. – № 2 (38). – С. 276-284.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Сергій Юрійович Петрухін, Сергій Робленович Артем’єв, Леонід Андрійович Пісня

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.