Автоматизированный анализ количественных показателей треморографических данных для наблюдения динамики тремора
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.1726Ключові слова:
Mишци-антагоністи, паркінсоонізм, треморограмиАнотація
Стаття присвячена актуальній проблемі діагностики прогресуючого дегенеративного захворювання центральної нервової системи - паркінсонізм. Проводився комп'ютерний частотний аналіз треморограм з метою виявлення кількісних діагностично значимих показниківПосилання
- Ткаченко, М.Н. Паркинсонизм: современные представления о патогенезе и возможные пути коррекции [Текст] / М.Н. Ткаченко, Зозуля И.С., Шаповал М.В., Сагач В.Ф. // Укр. мед. часопис. - 2000. - № 3(17). - С. 9 - 14.
- Болезнь Паркинсона [Текст] / Г.Н. Крыжановский, И.Н. Карабань, С.В. Магаева, В.Г. Кучеряну, Н.В. Карабань. - М.: Медицина, 2002. - 335 с.
- Прокопенко, С.В. Оценка эффективности лечения посттравматической вегетативной дисфункции с использованием метода компьютерной пальцевой треморографии [Текст] / Прокопенко С.В., Шанина Е.Г., Шанин Е.В., Прокопенко В.С. // Бюллетень сибирской медицины. - 2008. - № 5. - С. 109 - 113.
- Ступницька, С. Поверхнева електроміографія як перспективний метод контролю ефективності реабілітаційних заходів при вродженій м’язовій кривошиї у дітей першого року життя [Текст] / Ступницька С // Молода спортивна наука України.- 2008. - Т.3. - С. 211 - 216.
- Брагинский, М.Я. Состояние показателей непроизвольных движений учащихся в условиях физической нагрузки в разные сезоны года [Текст] / Брагинский, М.Я., Бурыкин Ю.Г., Майстренко Е.В, Козлова В.В // Вестник новых медицинских технологий.- 2007. - Т.14, № 1. - С. 61 - 63.
- Рудаков, П.И. Обработка сигналов и изображений [Текст] / Рудаков П.И., Сафонов В.И. MATLAB 5.х. М.: Диалог МИФИ, 2000. - 416 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Олег Григорьевич Аврунин, Татьяна Владимирова Жемчужкина, Татьяна Витальевна Носова
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.