Редукция модели при синтезе регуляторов для управления кристаллизацией
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.1745Ключові слова:
Mонокристал, метод Чохральського, синтез регулятора, редукція моделіАнотація
Для систем керування кристалізацією пропонується підхід до синтезу регулятора низького порядку на основі редукції моделі функції додаткової чутливості методом наближення по ганкелевій нормі, який дає високу точність наближення редуцированої системиПосилання
- Cуздаль В.С.. Сцинтилляционные монокристаллы: автоматизированное выращивание. / В.С. Cуздаль, П.Е. Стадник, Л.И. Герасимчук, Ю.М. Епифанов // Сер. Состояние и перспективы развития функцион. матер. для науки и техники. – Харьков: ИСМА, 2009.– 260 c.
- Суздаль В.С. Параметрическая идентификация VARMAX моделей процесса кристаллизации крупногабаритных монокристаллов / В.С. Суздаль, Ю. М. Епифанов, А.В. Соболев, И.И. Тавровский // Нові технології. Науковий вісник Кременчуцького університету економіки, інформаційних технологій і управління. – 2009. – №4(26). – С. 23–29.
- Tan W. PID tuning based on loop-shaping control / Tan W.; Liu J.Z., Tarn P.K.S. / IEE Proceedings on Control and Applications – 1998, Vol. 145. – P. 485–490.
- Mcfarlane D.C. Loop Shaping Design Procedure Using Synthesis / Mcfarlane D.C. Glover K. // IEEE Transactions on Automatic Control. – 1992,Vol. 37. – №6. – PP. 759-769.
- Moore B.C. Principal component analysis in linear systems: controllability, observability and model reduction / Moore B.C. // IEEE Transactions on Automatic Control. – 1981,Vol. AC-26. – PP. 17-32.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Виктор Семенович Суздаль, Юрий Михайлович Епифанов
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.