Дворівнева модель генерації переваг
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.1746Ключові слова:
Cуб’єктивний аналіз, розподіл переваг, теорія штучних нейронних мереж, внутрішньо-особистісний конфліктАнотація
У статті наводиться опис дворівневої моделі розподілу переваг, розроблюваної авторами. Викладені основні положення суб’єктивного аналізу та теорії штучних нейронних мереж. Описується застосування даної моделі до розгляду внутрішньо-особистісного конфліктуПосилання
- Касьянов В.О. Суб’єктивний аналіз: Монографія. – К.: НАУ, 2007. – 512 с. – Рос. мовою.
- Касьянов В. А. Элементы субъективного анализа: Монография. – К.: НАУ, 2003. – 224 с.
- Круглов В.В., Борисов В.В. Теория искусственных нейронных сетей. Основные положення [Електронний ресурс] – Режим доступу: http://www.socioego.ru/teoriya/istoch/neyron/sod.html - Назва з екрану.
- Сотник С. Л. Конспект лекций по курсу "основы проектирования систем искусственного интеллекта" [Електронний ресурс] – Режим доступу: http://lii.newmail.ru/lect_p1.htm - Назва з екрану.
- Уоссерман Ф. Нейрокомпьютерная техника, М.: Мир, 1992 – 453 с.
- Корнеев Д.С. Использование аппарата нейронных сетей для создания модели оценки и управления рисками предприятия // Управление большими системами. Вып. 17. – М.: ИПУ РАН, 2007. С.81-102.
- Горбань А.Н. Итоги науки и техники: физические и математические модели нейронних сетей, том 1, М.: Виннити, 1990.
- Козер Л. Функции социального конфликта. – М.: Идея Пресс, 2000. – 205 с.
- Гришина Н.В. Психологія конфлікту, 2-е вид., Спб. та ін.: Пітер, 2009. – 544 с. – Рос. мовою.
- Саати Т. Л. Математические модели конфликтных ситуаций. – М.: Сов. Радио, 1977. – 320 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Володимир Олександрович Касьянов, Олександр Євгенович Прокопенко, Тетяна Вікторівна Шипитяк
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.