Метод та алгоритм аналізу і оцінювання траєкторії точки прицілювання
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.1763Ключові слова:
Прицілювання, система «стрілець-зброя-мішень», якість стрільбиАнотація
В статті зроблено аналіз траєкторії руху точки прицілювання. Це дало змогу визначити перелік значимих параметрів, дослідження яких забезпечує визначення ступеню якості всього етапу прицілювання, а також ідентифікацію помилок, які стрілець допускає на даного етапіПосилання
- Вайнштейн Л.М. Психология в пулевой стрельбе / Л.М. Вайнштейн. – М. : ДОСААФ, 1981. – 142 с.
- Пятков В.Т. Визначення та розробка модельних характеристик системи Стілець-зброя-мішень / В.Т. Пятков, Є.Я. Чапля // Педагогіка, психологія та се дико-біологічні проблеми фізичного виховання і сорту. – Харків : ХХПІ. – 2000. – №20. – С. 3-7.
- Рудий Р.М. Моделі прицілювання у спортивній стрільбі з пневматичного пістолета / Р.М. Рудий // Спортивна наука України. – Львів : ЛДУФК. – 2008. – №3. – С. 2-7.
- Лопатьєв А.О. Особливості моделювання системи «Стрілець – зброя – мішень» / А.О. Лопатьєв, М.І. Дзюбачик, С.М. Смільнянин // Теорія та методика фізичного виховання. – Харків : ОВС. – 2009. – №5. – С. 37-42.
- Система бойової підготовки сухопутних військ Збройних Сил України: сучасний стан, основні напрямки та перспективи розвитку / М.А. Ісаков, М.Ю. Яковлєв, Ю.О. Фтемов, О.О. Фуртес // Військово-технічний збірник – Львів : Академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. – 2010. – №3. – С. 106-112.
- Навчально-інформаційне та військово-професійне забезпечення сучасної підготовки офіцерів запасу / В.В. Василевський, В.Г. Головань, О.А. Хижняк, Л.В. Солодєєва // Збірник наукових праць Військового інституту КНУ ім. Т. Шевченка. – К. : КНУ ім. Т. Шевченка. – 2009. – №19. – С. 45-48.
- Бокачов С.В. Організація навчального процесу курсантів у ВВНЗ із врахуванням принципів планомірного і поетапного прищеплення знань і навичок / С.В. Бокачов, І.В. Бабірад, В.С. Глущенко // Військово-технічний збірник. – Львів : Академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. – 2009. – №2. – С. 102-108.
- Костішин С.В. Моделювання етапу прицілювання процесу стрільби з короткоствольної вогнепальної зброї / С.В. Костішин, С.М. Злепко, А.А. Шиян // Вестник Национального технического университета «ХПИ». Новые решения в современных технологиях. – Харьков : НТУ ХПИ. – 2010. – №57. – С. 240-243.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Сергій Володимирович Костішин, Сергій Макарович Злепко, Анатолій Антонович Шиян, Марина Василівна Московко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.