Методи оцінки експлуатаційних властивостей автомобіля при аналізі дорожньо – транспортних пригод
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.1765Ключові слова:
Дорожньо-транспортна пригода, гальмування, коефіцієнт зчепленняАнотація
Статтю присвячено актуальній темі аналізу причинно-наслідкових зв’язків виникнення дорожньо-транспортних пригод (ДТП). Визначено основні задачі по побудові системи оцінок впливу експлуатаційних властивостей автомобіля на важкість їх наслідків
Посилання
- Итоги науки и техники. Кибернетика. Том 6. Г.Т. Артамонов, А.И. Черный: Лингвистическое обеспечение современных автоматизированных банков данных. М.: ВИНИТИ, 1981. – 224 с.
- Говорущенко Н.Я., Туренко А.Н. Системотехника проектирования транспортных машин. Учебное пособие. – Изд. 3-е, испр. и доп. – Харьков: ХНАДУ, 2004. – 208 с.
- Говорущенко Н.Я., Туренко А.Н. Системотехника транспорта. Харьков: ХГАДТУ, 1998. – 468 с.
- Туренко А.Н. Повышение эффективности торможения грузовых и пассажирских транспортных средств с пневматическим тормозным приводом. Харьков: ХГАДТУ, 1997. - 353 с.
- Волошин Г.Я., Мартынов В.П., Романов А.Г. Анализ дорожно-транспортных происшествий. М.: Транспорт, 1987. – 240 с.
- Джонс И.С. Влияние параметров автомобиля на дорожно-транспортные происшествия. Москва: Машиностроение, 1979. – 207 с.
- Кашканов А.А. Оцінка гальмових моментів на колесах автомобіля за допомогою нечіткої логіки. // Вимірювальна техніка в технологічних процесах. 1999. № 1. с. 139 – 143.
- Lotfi A. Zadeh. Fuzzy Sets. // Information and Control, 1965. № 8.
- Борисов А.Н., Крумберг О.А., Федоров И.П. Принятие решений на основе нечетких моделей. Примеры использования. Рига: Зинатне, 1990. – 184 с.
- Miller C. The Magic Number Seven Plus or Minus two: Some limits on our Capacity for Processing Information // Psychological Review, 1956. - № 63. – p. 81 – 97.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Ігор Костянтинович Шаша, Віталій Валерійович Сікоринський
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.