Пути преодоления кризиса твёрдых бытовых отходов в Украине
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.1807Ключові слова:
Tверді побутові відходи, криза утилізації, переробка, екологія відходів, природні ресурсиАнотація
У статті розглянуто теоретичні та практичні аспекти кризи утилізації твердих побутових відходів в Україні. Визначено та запропоновано шляхи їх подоланняПосилання
- Утилізація та рекуперація відходів (О.І. Бондар, М.П. Горох,
- І.В. Корінько [та ін.]; за ред. О.І. Федоренка. –К.;Х.: ДЕІ, 2005 р. – 460с.
- Коваленко А.М. О цивилизованных и прибыльных способах обращения с отходами / А.М. Коваленко // Восточно-Европейский журнал передовых технологий. – 2010. – №5/6 (47). – С.46 – 49.
- Малей О.В. Утилизация, переработка и снижение производства отходов как путь к сбалансированному природопользованию / О.В. Малей // Екологічна безпека: проблеми і шляхи вирішення. – 2006. – Вип. ХХVIII. – С. 43 – 46.
- Твердые бытовые отходы. Технологии, оборудование. Проблемы и решения: [учеб. пособ. для студ. высш. учеб. завед.] / А.М. Касимов, А.М. Коваленко, В.Т. Семёнов, А.Н. Александров. – Харьков: ХНАГУ, 2006. –301с.
- Коваленко А.М. Методология обращения с отходами в контексте устойчивого развития [монограф.] / Коваленко А.М. – Харьков: Підручник НТУ «ХПІ», 2010. – 207с.
- Касимов А.Н. Промышленные отходы. Проблемы и решения. Технологии и оборудование: [учеб. пособ.] / Касимов А.М., Семенов В.Г., Романовский А.А. – Харьков: ХНАГХ, 2007. – 411с.
- Метлова Л.П. Теорія та практика поводження з відходами: [монограф.] / Метлова Л.П. – НАН України. Інститут економіки промисловості: Донецьк; 2004 – 168с.
- Міщенко В.С. Організаційно-економічний механізм поводження з відходами в Україні та шляхи його вдосконалення / В.С. Міщенко, Г.П. Виговська –К: Наукова думка, 2009 – 293с.
- Сметанин В.И. Защита окружающей среды от отходов производства и потребления: [учеб. пособ.] / Сметанин В.И. – М: Колос, 2000. – 229с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Алексей Михайлович Коваленко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.