Напрямки розвитку спецмашин для блокування натовпу в районі масових заворушень
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.1814Ключові слова:
Oбмежуючі бар'єри, спецмашиниАнотація
Розглянуті конструкції обмежуючих бар'єрів і засобів розосередження натовпу людей при проведенні спецоперацій по припиненню масових безладів. Визначені шляхи науково-дослідних робіт, направлених на розробку і створення нових технічних засобівПосилання
- Delta Scientific представляет мобильный противотаранный барьер [Электронный ресурс] /Газета "Security News" / Зарубежные новости по системам безопасности . – Режим доступа: http://daily.sec.ru/dailypblshow.cfm?rid=26&pid=18112&pos=0&stp=50/— 21.06.2007 г. — Загл. с экрана.
- Delta выпускает сверхпрочную мобильную баррикаду для обеспечения безопасности общественных мероприятий [Электронный ресурс]. – Режим доступа: http://www.new-eng.ru/nik/news/?id=710 — 02.07.2007 г. — Загл. с экрана.
- Лапшин Ф. Водяное охлаждение [Текст] / Ф. Лапшин// Авторевю, - 2007. - №2. – с. 37-42.
- Ковтун А.В., Мазін С.П. Створення нової спецмашини для внутрішніх військ МВС України [Текст] // Честь і закон. – Х.: Військ. ін-т ВВ МВС України, 2002. – № 3. – С. 24 – 29.
- Мазін С.П., Брик І.В. Системний аналіз тактики припинення масових заворушень і безладь [Текст] // Честь і закон. – Х.: Військ. ін-т ВВ МВС України, 2003. – № 1. – С. 31 – 35.
- В.М. Франков, С.П. Мазін, І.М. Баранов. Нові конструкції пересувних бар’єрів і методика визначення їх потреби для проведення спецоперацій з припинення масових безладь [Текст] // Честь і Закон. - Військ. ін-т ВВ МВС України, 2005. – № 3. – С. 31 – 39.
- Мазін С.П., Мельников С.М., Брик І.В., Волков Є.І.
- Експериментальні дослідження дії тиску натовпу людей на елементи спецмашини [Текст] : Зб. наук. праць. Вип.1 (1). – Х.: Військ. ін-т ВВ МВС України, 2003.
- Мазін С.П., Мельніков С.М. Вимоги до характеристик водометної машини для розосередження натовпу під час припинення масових безладь [Текст] // Честь і Закон. - Військ. ін-т ВВ МВС України, 2005. – № 1. – С. 34 – 39.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Сергій Петрович Мазін, Олександр Васильович Пархомчук
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.