Задача определения условий рационального распределения мощности тяговой подстанции постоянного тока
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.1834Ключові слова:
Потужність, тягова підстанція, втрати потужності, динамічне програмуванняАнотація
Наведено постановку задачі визначення умов раціонального розподілу потужності тягових підстанцій постійного струму. Показано необхідність використання наведеної потужності для визначення раціональних умов розподілу потужності тягової підстанції постійного струмуПосилання
- Інструкція з нормування витрат електроенергії на власні потреби підстанцій 6-220 кВ і розподільчих пунктів 6-10 кВ залізниць України. Затв.: Наказ Укрзалізниці 08.11.2007 р. № 526-Ц [Текст] / Розроб. В.Г. Кузнєцов .-К.:Мін-во трансп. України. Держ. адмін. заліз. трансп. України. Укрзалізниця,2007.-68с.
- Бадер М.П. Электромагнитная совместимость [Текст]: Учебник для вузов железнодорожного транспорта / М.П. Бадер.-М.:УМК МПС,2002.-638с.
- Беллман Р. Прикладные задачи динамического программирования [Текст] / Р. Беллман, С. Дрейфус.-М:Наука,1965.-460с.
- Вентцель Е.С. Исследование операций. Задачи, принципы, методология [Текст]: Учеб. пособие для вузов / Е.С. Вентцель.-М:Дрофа,2004.-208с.
- Барковский, Б.С. Двенадцатипульсовые полупроводниковые выпрямители тяговых подстанций [Текст] / Б.С. Барковский, Г.С. Магай, В.П. Маценко и др.; Под ред. М.Г. Шалимова.-М.:Транспорт,1990.-127с.
- Жежеленко, И.В. Показатели качества электроэнергии на промышленных предприятиях [Текст] / И.В. Жежеленко.-М.:Энергия,1977.-128с.
- Доманский В.Т. Энергооптимальная технология перевозочного процесса [Текст] / В.Т. Доманский, В.П. Кручина, А.П. Юшкевич // Железнодорожный транспорт.-1993.-№№5.-С.6-13.
- Доманська Г.А. Енергозберігаючі технології тягового електропостачання залізниць з урахуванням режимів роботи живлячих їх енергосистем [Текст]:автореф. дис....канд. техн. наук : 05.22.09 / Доманська Галина Анатоліївна;[НТУ ХПІ].-Харків:2008.-22 с.
- Бородулин Б. М. Конденсаторные установки электрифицированных железных дорог [Текст] / Б.М. Бородулин, Л.А. Герман, Г.А. Николаев.-М.:Транспорт,1983.-183с.
- Корнієнко В. В. Електрифікація залізниць. Світові тенденції і перспективи (аналітичний огляд) [Текст] / В.В. Корнієнко , О.В. Котельников , В.Т. Доманський .-К:Транспорт України,2004.-198с.
- Кузнецов В.Г. Визначення витрати електроенергії за нормою для стаціонарних споживачів на основну роботу залізниць [Текст] / В.Г. Кузнецов // Вісник Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна.-2007.-№14.-С.55-58.
- Кузнецов В. Г. Нормування витрат електроенергії на власні потреби тягових підстанцій залізниць України [Текст] / В.Г. Кузнецов // Тези доповідей I міжнародної науково-практичної конференції «Трансэлектро-2007».-2007.-Місхор:ДНУЗТ.-С.42.
- Митрофанов А.Н. Управление технологиями электропотребления и энергосбережения [Текст]: учеб. пособие для вузов ж.-д. трансп. / А. Н. Митрофанов, М. А. Гаранин, Е. В. Добрынин .-Самара:СамГУПС,2009.-151с.
- Скалозуб В.В. Ресурсозберігаючі методи управління тягою поїздів і удосконалення конструкцій рухомого складу [Текст]:автореф. дис....докт. техн. наук : 05.22.07 / Скалозуб Владислав Васильович;[ДНУЗТ].-Д.:2003.-37 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Валерий Геннадиевич Кузнецов
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.