Оцінка бепеки руху на елементах вулично-дорожньої мережі
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2013.18513Ключові слова:
дорожньо-транспортна пригода, параметри дорожнього руху, інтенсивність транспортного потокуАнотація
Наводяться результати досліджень щодо оцінки рівня безпеки руху на елементах вулично-дорожньої мережі. Запропоновані моделі зміни імовірності виникнення дорожньо-транспортних пригод на перехрестях та ділянках вулично-дорожньої мережі, проведено дослідження ступеня впливу дорожніх та транспортних факторів на імовірність виникнення дорожньо-транспортних пригод.
Посилання
- Коноплянко, В. И. Организация и безопасность дорожного движения [Текст] / В. И. Коноплянко. – Москва, 1991 – 63 с.
- Самойлов, Д. С. Организация и безопасность городского движения [Текст] / Д. С. Самойлов. – М.: Высшая школа, 1972. – 265 с.
- Романов, А. Г. Дорожные условия в городах: закономерности и тенденции [Текст] / А. Г. Романов. – М.: Транспорт, 1984. – 80 с.
- Хомяк, Я. В. Организация дорожного движения [Текст] / Я. В. Хомяк. – Киев: Высш.шк., 1986. – 53 с.
- Бабков, В. Ф. Дорожные условия и организация движения [Текст] / В. Ф. Бабков. – М.: Транспорт, 1970. – 256 с.
- Гаврилов, Е. В. Системологія на транспорті. Організація дорожнього руху [Текст]/ Е. В. Гаврилов, М. Ф. Дмитриченко, В. К. Доля та ін.; під ред. М. Ф. Дмитриченка. – К. : Знання України, 2007. – 452 с.
- Галушко, В. Г. Вероятностно-статистические методы на автотранспорте [Текст] / В. Г. Галушко. – К.: Вища школа, 1976. – 232 с.
- Левитин К. М. Безопасность движения автомобилей в условиях ограниченной видимости [Текст]/. – 1986. – 166 с.
- Давідіч, Ю. О. Проектування автотранспортних технологічних процесів з урахуванням психофізіології водія [Текст] / Ю. О. Давідіч. – Харків: ХНАДУ, 2006. – 292 с.
- Пухов, В. А. Военная ергономика [Текст]/ В. А. Пухов, В. Н. Степанов, Ю. Г. Фокин. – М.: Министерство обороны СССР, 1978. – 305 с.
- Konoplyanko, V. I. (1991). Organizatsiya i bezopasnost' dorozhnogo dvizheniya. Moskva, 63.
- Samoylov, D. S. (1972). Organizatsiya i bezopasnost' gorodskogo dvizheniya. M.: Vysshaya shkola, 265.
- Romanov, A. G. (1984). Dorozhnye usloviya v gorodakh: zakonomernosti i tendentsii. M.: Transport, 80.
- Khomyak, Ya. V. (1986). Organizatsiya dorozhnogo dvizheniya. Kiev: Vyssh.shk., 53.
- Babkov, V. F. (1970). Dorozhnye usloviya i organizatsiya dvizheniya. M.: Transport, 256.
- Gavrilov, E. V., Dmitrichenko, M. F., Dolya, V. K. and others; In: Dmitrichenka, M. F. (2007). Sistemologіya na transportі. Organіzatsіya dorozhn'ogo rukhu. K.: Znannya Ukraini, 452.
- Galushko, V. G. (1976). Veroyatnostno-statisticheskie metody na avtotransporte. K.: Vishcha shkola, 232.
- Levitin, K. M. (1986). Bezopasnost' dvizheniya avtomobiley v usloviyakh ogranichennoy vidimosti, 166.
- Davіdіch, Yu. O. (2006). Proektuvannya avtotransportnikh tekhnologіchnikh protsesіv z urakhuvannyam psikhofіzіologіi vodіya. Kharkіv: KhNADU, 292.
- Pukhov, V. A., Stepanov, V. N., Fokin, Yu. G. (1978). Voennaya ergonomіka. M.: Ministerstvo oborony SSSR, 305.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Олександр Олександрович Свідерський
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.