Покращення гостиночного бізнесу на ринку України
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.1861Ключові слова:
Tуризм, готель, бізнес, розвитокАнотація
Зроблено дослідження розвитку туристичної та готельної галузі в України. Дана загальна характеристика туристичного бізнесу Західної України, розроблені шляхи подальшого удосконалення готельного бізнесу у Харкові напередодні «Євро-2012» на прикладі готеля «Харків»
Посилання
- Бізнес – план: технологія розробки та обґрунтування: Навч. посібник. – Вид. 2-ге, доп. / С.Ф.Покропивний, С.М. Соболь, Г.О. Швиданенко, О.Г. Дерев’янко. – К: КНЕУ, 2009. – 379с.
- Бережная И.В., Забродько Г.В. Современные теоретические подходы к экономической оценке природных рекреационных ресурсов // Економіка промисловості. - 2009. - № 4(10). - С. 9-14.
- Величко В.В. Економіка підприємства: конспект лекцій. – Харків: ХНАМГ, 2008. – 114 с.
- Винокуров В.А. Организация стратегического управления на предприятии. — М.: Центр экономики и маркетинга, 2007.
- Державна програма розвитку туризму в Україні до 2010 року, Київ, 2008.
- Дурович А.П. «Маркетинг в туризме», Минск, 2009
- Квартальнов В.А. Стратегический менеджмент в туризме: современный опыт управления, Москва, Финансы и статистика, 2000.
- Економіка міського господарства: Навч. посібник. / За ред. Т.П. Ю`рєвої. – Харків: ХДАМГ, 2002. – 672 с.
- Кифяк В.Ф. Організація туристичної діяльності в Україні. - Чернівці: Книги - XXI, 2003. – 300 с.
- Менеджмент закладів оздоровлення та відпочинку в рекреації // Навчально-методичний посібник / За ред д.мед.н, проф. В.І. Пономаренка. - К.: Денеб, 2009. - 416 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Тетяна Миколаївна Ефеменко, Надія Олексіївна Гатина
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.