Прогрессивные технологии и расширение инфраструктуры инновационного развития
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.1872Ключові слова:
Iнновації, технологічне передбачення, кластеризація, інноваційна інфраструктура, проектАнотація
Розглянуті фактори інноваційного науково-технологічного розвитку і підвищення ефективності підприємницького потенціалу суб'єктів господарювання. Виділено особливості управління технологічної кластеризації і розширення регіональної інфраструктури інноваційного розвитку УкраїниПосилання
- Инновационный менеджмент: Справочное пособие. / Под ред. П.Н. Завлина, А.П. Казанцева, Л.Э. Миндели. Изд. 2-е переработ. и доп. – М., ЦИСН, 2000. – 568 с.
- Беляков В.Н., Малый В.В., Козинец В.П. Инновационное предпринимательство. / Учебное пособие под ред. В.А. Ткаченко. – Днепропетровск: «Пороги», 2008. – 377 с.
- Козинец В.П., Малый В.В. Подготовка инноваций и управление проектами. / Монография под ред. В.А. Ткаченко. – Днепропетровск: «Пороги», 2006. – 482 с.
- Згуровський М.З. Науково-технологічне передбачення як механізм інноваційного розвитку. / Матеріали науково-практичної конференції. – Київ: НТУУ «КПІ», 2003. – С. 69-82.
- Завлин П.Н. Оценка эффективности инноваций. / Под ред. П.Н. Завлин, А.В. Васильев. – СПб: Издательский дом «Бизнес-пресса», 1998. – 216 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Виктор Николаевич Беляков, Виктор Павлович Козинец, Барбара Борисівна Стелюк
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.