Знаниеориентированная агентная модель анализа процессов управления финансовыми ресурсами банка
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.1881Ключові слова:
Iмітаційне моделювання, агентний підхід, управління, фінансові ресурси банкуАнотація
Розроблена знанієорієнтована агентна імітаційна модель аналізу процесів управління фінансовими ресурсами комерційного банку, котра забезпечує взаємозв’язок безлічі фінансових потоків, вимог, цілей, стратегій поведінки окремих підрозділів банку, описує динаміку банківських процесівПосилання
- Румянцев М.И. Моделирование деятельности финансово-кредитного учреждения средствами системной динамики // Белорусский экономический журнал №3 (44) 2008 с.103-110.
- Виниченко И.Н. Практический опыт имитационного моделирования в банке //Банковские технологии. 2003. №2.
- Амелин Д.И., Погорелов А.С. Имитационная модель кредитного портфеля коммерческого банка // Вторая всероссийская научно-практическая конференция «Имитационное моделирование. Теория и практика» ИММОД - 2005, Сборник докладов. - С-Пб., 2005, Том 2. - с.125 -130.
- Galbiati Marco, Soramaki Kimmo An agent-based model of payment systems // Bank of England. – 2008, Working papers No. 352.
- Горбунов А.Р. Управление финансовыми потоками. Проект «сборка холдинга». – Изд. 5-е, доп. и перераб. – М.: «Глобус», 2004. – 240с.
- Лаптырев Д.А. Система управления финансовыми ресурсами банка: процессы – задачи – модели – методы. – М.: "БДЦ-пресс", 2005. – 682с.
- Прохоров А.В., Страшненко Ю.Н. Агентное имитационное моделирование процессов управления финансовыми ресурсами банка // Радіоелектронні комп’ютерні системи.- 2008.- №1.- С.166-172.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Александр Валерьевич Прохоров, Юлия Николаевна Страшненко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.