Обґрунтування параметрів пружної системи віброконвеєрної машини з кінематичним комбінованим віброзбудженням
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2013.18826Ключові слова:
віброзбуджувач, динаміка руху, кінематичний привод, вібраційний конвеєр, пружна системаАнотація
В даній роботі обґрунтовуються конструктивні та технологічні заходи для зменшення динамічних навантажень на опорні вузли приводного механізму шляхом визначення основних критеріїв оцінки пружної системи технологічної машини та отримання їх аналітичних виразів. На прикладі розрахунку конвеєрної вібромашини було обґрунтовано вплив додаткової пружної складової з боку транспортуючого елементу при конструюванні віброзбуджувачів.
Посилання
- Ананьев, И.В. Справочник по расчету собственных колебаний упругих систем / И.В. Ананьев. –М.: Гостехиздат, 1946. – 223 с.
- Берник, П.С. Конвеєрні вібраційні машини для оздоблювально-зміцнювальної обробки / П.С. Берник, І.П. Паламарчук. За ред. П.С. Берника. – К.: Вища школа, 1996. – 237 с.
- Берник, П.С. Выбор рациональной схемы механического вибровозбудителя для конвейерной вибрационной машины с эластичной направляющей / П.С. Берник, Л.П. Середа, И.П. Паламарчук // Вибрации в технике и технологиях. – 1995.–№ 2. –С.15-20.
- Дель, Г.Д. Технологическая механика / Г.Д. Дель – М.: Машиностроение, 1978. – 174 с.
- Паламарчук, І.П. Обґрунтування основних робочих параметрів механічного віброприводу машини з гнучким контейнером для механічної обробки харчової сировини / І.П. Паламарчук, Т.Г. Місюра // Наукові праці національного університету харчових технологій.–2007.–№1.–С. 53 – 56.
- Bachmann, D. Bewegungsorgane in Schwingmühlen mit trockner mahlk organe füllung / D. Bachmann// Z.V.D.I-Beihert.– 1940.– № 2, C. 19-23.
- Bachmann, D. Entwicklung der Schwingmühlen / D. Bachmann // Die chemische Technik.– 1942.–№18, C. 11-16.
- Josselin de Jong. Static and Kinematics in the bailable zone of a granular material / Josselin de Jong // Delft.-Waltman, 1959.
- Raasch, J. Zur Mechanik der Schwingmühlen / J. Raasch // Chemie-Jngr-Tech.– 1962.– №2.
- Rose, H. Hochleistungs-Schwingmühlen / H.E. Rose // Chemie-Jngr-Tech.– 1962.– №34.
- Ananev, I. (1946). Handbook for calculation of natural oscillations of elastic systems. Moscow: Gostekhizdat, 223.
- Bernik, P., Palamarchuck, I. (1996). Conveyor Vibratory finishing machine - firming treatment. Kyiv: High School, 237.
- Bernik, P., Sereda, L., Palamarchuck, I. (1995). Choosing a rational scheme of mechanical vibration exciter for the conveyor machines with flexible rail. Vibrations in engineering and technology, 2, 15-20.
- Del, G. (1978). Technological mechanics. Moscow: Mechanical Engineering, 174.
- Palamarchuck, I., Misyura, T. (2007). Justification of the main operating parameters of Mechanical Vibration machine with a flexible container for machining raw food. Proceedings of the National University of Food technology, 1, 53 - 56.
- Bachmann, D. (1940). Locomotor system in vibration mills with dry grinding media filling bodies. Z.V.D.I-Beihert, 2, 19-23.
- Bachmann, D. (1942). Development of vibration mills. The chemical technology, 18, 11-16.
- Josselin de Jong (1959). Static and Kinematics in the bailable zone of a granular material. Delft.-Waltman.
- Raasch, J. (1962). The mechanics of the swing mills. Chemistry JNGR-tech,2.
- Rose, H. (1962). High Performance Mixer. Chemistry JNGR-tech, 34.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Ігор Павлович Паламарчук, Владислав Ігорович Паламарчук, Вадим Іванович Драчишин
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.