Разработка системы автоматического регулирования диаметра световода при формовании стекломассы
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.1891Ключові слова:
Aвтоматичне регулювання, змінення величини, зовнішні впливиАнотація
У даній статті описаний процес розробки системи автоматичного регулювання діаметру світловоду при формуванні скломаси в умовах автоматизованого виробництваПосилання
- Пономарева А.В., Филиппенко А.И. Использование МАTLAB при автоматизации контроля геометрических параметров микроструктурированного оптического волокна // Проектирование инженерных и научных приложений в среде MATLAB [Текст] : материалы IV Всероссийской научной конференции (г. Астрахань, 4 – 8 мая 2009г.) / сост. И.С. Пономарева. – Астрахань : Издательский дом «Астраханский университет», 2009. – с. 212 – 217.
- Филипенко А.И., Пономарева А.В. Современное состояние проблеммы контроля конструктивно-геометрических параметров микроструктурированніх оптических волокон // Радиотехника: Всеукр.межвед. науч.-техн.
- Сб. 2008.-№154.- с. 102-107.
- Филипенко А.И., Пономарева А.В. Выбор метода контроля конструктивно-технологических параметров микроструктурированных волокон// Радиотехника: Всеукр. межвед. науч.-техн. Сб. 2008.-№155.- с. 299-305.
- Леко В.К., Мазурин Д.В. Свойства кварцевого стекла. – Л. : Наука, 1985. - 164 с.
- Бесекерский В.А, Попов Е.П. Теория систем автоматического управления. – М.: Профессия, 2003. – 752 с.
- Филипенко А.И., Пономарева А.В. Управление технологическим процессом вытяжки микроструктурированного оптического волокна// 2-я Международная научная конференция «Электронная компонентная база. Состояние и перспективы развития» Сборник научных трудов. - Харьков: ХНУРЭ - 2009.-с.166-169.
- Филипенко А.И., Пономарева А.В. Контроль конструктивно-технологических параметров микроструктурированного волокна в АСУ ТП вытяжки волокна // Восточно-Европейский журнал передовых технологий 2010 - № 1/5 . – с. 17 – 20.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Дмитрий Геннадьевич Карпов, Игорь Олегович Яшков
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.