Формування структури автопарку функціонального підрозділу підприємства
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.1895Ключові слова:
Cтруктура, парк транспортних засобів, функціональний підрозділ, транспортне обслуговування, міські вантажні перевезенняАнотація
Розглянуті підходи до формування структури парку вантажних транспортних засобів функціонального підрозділу підприємства, визначені їхні недоліки та переваги, сфери застосування, перспективні напрямки розвиткуПосилання
- Бауэрсокс Д.Д. Логистика: интегрированная цепь поставок [Текст] / Бауэрсокс Д.Д. Клосс Д.Д. ; пер. с англ. - М.: ЗАО «Олимп-Бизнес», 2001. - 640с.
- Ковалев К.Ю. Логистика в розничной торговле: как построить эффективную сеть [Текст] / Ковалев К.Ю., Уваров С.А., Щеглов П.Е ; СПб. : Питер, 2007.-272 с.
- Воркут.А.И. Грузовые автомобильные перевозки [Текст] : 2-е изд., перераб. и доп. / Воркут.А.И. - К.: Вища шк., 1986. - 447 с.
- Панов С.А. Развитие парка в автотранспортных объединениях [Текст] / Панов С.А., Поляк А.М., Поносов Ю.К. – Москва, 1986. – 178 с.
- Чеботаев А.А. Выбор рациональных типов грузовых автомобилей [Текст] / Чеботаев А.А. – Москва, 1978.-59с.
- Вельможин А.В. Грузовые автомобильные перевозки [Текст] / Вельможин А.В., Гудков В.А. - Москва, 2006. - 560 с.
- Наумов В.С. Существующие методики расчета структуры автопарка и их недостатки [Текст] / Наумов В.С. ; Вісник ХНАДУ 2006. – Вип. 32. – с. 114-119.
- Нефьодов М.А., Ковцур К.Г. Визначення структури парку автомобілів для перевезень продовольчих товарів народного споживання [Електронний ресурс] / Вісник ХНАДУ 2009. – Вип. 47. – с. 127-131. – Режим доступу до журн.: www/ URL: http://www.nbuv.gov.ua/portal/Natural/VKhNADU/texts/2009_47/Nefedov.pdf
- Д.И. Нуретдинов, А.А. Галиахметов. Повышение эффективности эксплуатации парка грузовых автомобилей. [Электронный ресурс] / Электронное научное издание "Социально-экономические и технические системы" - Камский государственный политехнический институт, 2003. – Режим доступа.: www/ URL: http://sets.ru/base/9nomer/nuretdinov/stat1.htm
- Воркут Т.А. Проектування систем транспортного обслуговування в ланцюгах постачань [Текст] / Воркут Т.А.; Монографія - К: НТУ, 2002.- 248 с.
- Сханова С.Э. Транспортно-экспедиционное обслуживание [Текст] / Сханова С.Э. – М.: Издательский центр «Академия», 2005. – 432 с.
- Транспортная логистика [Текст] / Под общ. ред. Л.Б. Миротина. Москва: Издательство “ЭКЗАМЕН”, 2002. - 512 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Дмитро Миколайович Рославцев, Вікторія Андріївна Бурма
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.