Разработка концепции прогнозирования механических свойств тонкостенных оболочек
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2011.1902Ключові слова:
Модель, недосконалості, масштаб, прогнозуванняАнотація
Запропоновано концепцію прогнозування несучої здатності реальних великогабаритних оболонок з комплексом недосконалостей виходячи з випробувань зразків в умовах єдиної технології їх виготовлення. Розглянуто можливі варіанти прогнозуючої моделі та способи їх розрахункуПосилання
- Растригин Л.А., Пономарев Ю.П. Экстраполяционные методы проектирования и управления. - М.: Машиностроение, 1986.- 116 с.
- Мастаченко В.Н. О статистическом моделировании в строительной механике // Проблемы надежности в строительной механике. - Вильнюс, 1968. - С. 65-70.
- Четыркин Е.М. Статистические методы прогнозирования. - М.: Статистика, 1977. - 200 с.
- Назаров А.Г. О механическом подобии твердых деформируемых тел. - Ереван: Изд-во АН Арм. ССР, 1965. - 218 с.
- Мастаченко В.Н. О теоретических основах моделирования случайных явлений в строительной механике // Строит. механика и расчет сооружений. - 1969. - № 5. - С. 4-10.
- Ильин В.А., Овчаров Н.П., Сукалло А.А. Статистическое прогнозирование критических нагрузок при исследовании устойчивости несовершенных цилиндрических оболочек // Изв. АН СССР. Механика твердого тела. - 1975. - № 5. - С. 191-194.
- Гончаров В.Л. Теория интерполирования и приближения функций. - М.: Гоетехиздат, 1954. - 328 с.
- Дрейпер Н., Смит Г. Прикладной регрессионный анализ. - М.: Статистика, 1973. - 392 с.
- Растригин Л.А., Пономарев Ю.П. Экстраполяционные методы проектирования и управления. - М.: Машиностроение, 1986.- 116 с.
- Маркова Е.В., Лисенков А.Н. Планирование эксперимента в условиях неоднородностей. - М.: Наука, 1973. - 219 с.
- Ивахненко А.Г., Лапа В.Г. Предсказание случайных процессов. - Киев: Наук, думка; 1971. - 416 с.
- Моссаковский В.И., Маневич Л.И., Мильцын А.М. Моделирование несущей способности цилиндрических оболочек. - Киев: Наук, думка. - 1977. - 138 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Анатолий Михайлович Мильцын, Дмитрий Гегемонович Зеленцов, Виктор Исаакович Олевский, Владислав Валентинович Плетин
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.