Розробка моделі Wi-Fi мережі з метою запобігання вторгнень
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2014.20075Ключові слова:
бездротова мережа, модель роботи Wi-Fi мережі, безпекаАнотація
У даній статті запропонована структура моделі, яка імітує роботу бездротової Wi-Fi мережі і враховує можливість вторгнень, збоїв і перешкод з використання комп'ютерної програми Delphi. Дана модель призначена виключно для того, щоб перевірити запропоновані алгоритми її захисту, що базуються на нечіткій логіці.
Посилання
- Антипов, И. Е. Применение нечеткой логики для повышения безопасности беспроводных сетей на базе технологии Wi-Fi [Текст] / И. Е. Антипов, Т. А. Ященко, Нух Таха Насиф. // Радиотехника: Всеукр. межвед. научн.-техн. сб. 2011 Вып. 165. С. 103-106.
- Антипов, И. Е. Применение теории игр для защиты беспроводных wi-fi сетей [Текст] / И. Е. Антипов, Т. А. Ященко, В. С. Вовченко. // Радиотехника: Всеукр. межвед. научн.-техн. сб. 2013 Вып. 173. С. 104-107.
- TamoGraph® Site Survey [Электронный ресурс]. Режим доступа: http:// http://www.tamos.com.
- AirMagnet Planner [Электронный ресурс]. Режим доступа: http:// http://www.keenansystems.com.
- Network simulation [Электронный ресурс]. Режим доступа: http:// http:// http://en.academic.ru.
- SimulationTools.bib [Электронный ресурс]. Режим доступа: http:// http:// http:// http://www.idsia.ch.
- Пролетарский, А. В. Беспроводные сети Wi-Fi [Текст] / А.В. Пролетарский, И. В. Баскаков, Д. Н. Чирков. – БИНОМ. Лаборатория знаний, 2007. – 178 с.
- Джим Гейер. Беспроводные сети. Fi [Текст] / Джим Гейер. – М.: Издательский дом «Вильямс», 2005. – 192 с.
- Kaspersky Security Bulletin. Развитие угроз в 2008 году [электронный ресурс] Режим доступа: http:// www.securelist.com.
- Шаньгин, В. Ф. Информационная безопасность компьютерных сетей и систем [Текст] / В. Ф. Шаньгин. – М.: ИД «ФЩРУМ» - ИНФРА-М, 2008. – 416 с.
- Antipov, I. E., Vasilenko, Т. А., Mikheev, I. V. (2011). Primenenie nechetkoy logiki dlya povyisheniya bezopasnosti besprovodnyih setey na baze tehnologii Wi-Fi. Radioengineering, 165, 103-106.
- Antipov, I. E., Vasilenko, Т. А., Vovchenko, V. S. (2013). Primenenie teorii igr dlya zaschityi besprovodnyih wi-fi setey. Radioengineering, 173, 104-107.
- TamoGraph Site Survey. Available at: http:// http://www.tamos.com.
- AirMagnet Planner. Available at: http:// http://www.keenansystems.com.
- Network simulation. Available at: http:// http:// http://en.academic.ru.
- SimulationTools.bib. Available at: http:// http:// http:// http://www.idsia.ch.
- Proletarskiy, A. V. (2007). Besprovodnye seti Wi-Fi. BINOM. Laboratoriya znaniy, 178.
- Dzhim, Geyer (2005). Besprovodnye seti Wi-Fi. Izdatelskiy dom «Vilyams», 192.
- Kaspersky Security Bulletin. Razvitie ugroz v 2008 godu. Available at: http:// www.securelist.com.
- Shangin, V. F. (2008). Informatsionnaya bezopasnost kompyuternyih setey i sistem. ID «FSCHRUM» - INFRA-M, 416.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Иван Евгеньевич Антипов, Татьяна Александровна Василенко, Иван Викторович Михеев
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.