Многопараметрическая система автоматизированного управления технологическим процессом приготовления газобетона
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2009.20286Ключові слова:
багатопараметрична, система керування, критерії оптимизації, технологічний процес, газобетонАнотація
Приведено аналіз аналітичних рішень збіжності оптимізаційних функціоналів системи керування технологічним процесом в залежності від сукупності параметрів управління, контролю та виконавчих механізмів при лінійних та нелінійних взаємозв’язках. Запропоновано багато параметричну систему автоматизованого керування технологічним процесом приготування газобетону.
Посилання
- Постанова Кабінету Міністрів України від 26травня 2004р. №684 “Програма розвитку виробництва ніздрювато бетонних виробів та їх використання у будівництві на 2005-2011 роки”[Текст]// Строительные материалы и изделия.-2004.-№4.-с.34-37.
- Производство ячеистобетонных изделий. [Текст]: Теория и практика / Н. П. Сажнев, В.Н.Гончарик, Г. С. Гарнашевич и др.; под общ.ред. Н.П.Сажнева. -2-е изд.,доп.- Минск.: НПООО «Стринко»,2004. - с. 4-7.-ISBN 985-6476-33X
- Как начать строительство завода по производству ячеистого бетона. [Текст]: сб.науч.тр. научно-практического семинара «Теория и практика производства и применения ячеистого бетона в строительстве» Вып.3. /под общ. ред. В.И.Большакова -Днепропетровск: ПГАСА. -2007. -с. 154-159.
- Сажнев, Н.П. Особенности производства ячеистого бетона по ударной технологии [Текст]/ Сажнев Н.П., Сажнев Н.Н. // Белорусский строительный рынок. -2006.- № 9-10. - с. 27-29.
- Увеличение объёмов производства и использования автоклавного газобетона - стратегический курс Украины в строительстве[Текст]: сб.науч.тр. научно-практического семинара «Теория и практика производства и применения ячеистого бетона в строительстве» Вып.2. /под общ. ред. В.И.Большакова -Днепропетровск: ПГАСА. -2005. -с. 13-27.
- О производстве и применении изделий из ячеистого бетона в Украине. [Текст]: сб.науч.тр. научно-практического семинара «Теория и практика производства и применения ячеистого бетона в строительстве» Вып.1. /под общ.ред. В.И.Большакова -Днепропетровск: ПГАСА. -2005. -с. 32-38.
- Производство и использование мелкоштучных изделий из ячеистого газобетона в Приднепровском регионе Украины [Текст]: сб. науч. тр. научно-практического семинара «Теория и практика производства и применения ячеистого бетона в строительстве» Вып.1. /под общ.ред. В.И.Большакова -Днепропетровск: ПГАСА. -2005. -с. 38-46.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Владимир Васильевич Зиновкин, Эдуард Михайлович Кулинич
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.