Нелинейные свойства реконфигурируемых антенн. Часть 1: Моделирование реконфигурируемой двухчастотной антенны
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2009.20288Ключові слова:
реконфігурована антена, моделювання, спрямовані властивостіАнотація
Проведено моделювання двочастотної реконфігурованої антени. Досліджено вплив положення перемикачів на частотні залежності модуля коефіцієнта відбиття й спрямовані властивості антени без урахування нелінійних властивостей керуючих елементів. Зроблені висновки про найкращі позиції для розміщення антени на кришці ноутбука.
Посилання
- Сидоров Я. Г., Лучанинов А. И. Современное состояние техники реконфигурируемых антенн // Прикладная радиоэлектроника – 2008. – том 7, №1. – С. 2-10.
- Huff G. H., Feng J., Zhang S. et al. Directional reconfigurable antennas on laptop computers: simulation, measurement and evaluation of candidate integration positions // IEEE Transactions on Antennas and Propagation. – 2004. – Vol. 52, N 12. – P. 3220-3227.
- De Los Santos H. J. RF MEMS Circuit Design for Wireless Communications. – Norwood, MA: Artech House, 2002. – 280 p.
- Muldavin J. B., Rebeiz G. M. High-Isolation CPW MEMS Shunt Switches – Part 1: Modelling // IEEE Transactions on Microwave Theory and Techniques. – 2000. – Vol. 48, N 6. – P. 1045-1052.
- Rebeiz G. M., Muldavin J. B. RF MEMS Switches and Switch Circuits // IEEE Microwave Magazine. – 2001. – Vol. 1. – P. 59-71.
- Сидоров Я. Г. Математическая модель реконфигурируемых антенн с учетом нелинейных свойств управляющих элементов // Радиотехника. Всеукр. межвед. научн.-техн. сб. – 2008. – N 155. – С. 274-281.
- Сабоннадьер Ж.-К., Кулон Ж.-Л. Метод конечных элементов и САПР. – М.: Мир, 1989. – 190 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Ярослав Геннадьевич Сидоров, Дмитрий Сергеевич Гавва
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.