Аналіз відомих типів поздовжнього профілю спускної частини сортувальних гірок і початку підгіркових колій
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2009.20292Ключові слова:
сортувальна гірка, поздовжній профіль, уклонАнотація
Проаналізовано конструкції поздовжнього профілю сортувальних гірок німецького, американського і вітчизняного типів. Наведені основні принципи їх проектування. Обґрунтована необхідність удосконалення наукового підходу до розрахунку параметрів профілю
Посилання
- Концепція Державної програми реформування залізничного транспорту України. – Київ, 2006.
- Правила и нормы проектирования сортировочных устройств на железных дорогах СССР // ВСН 207−89/ МПС. − М.: Транспорт, 1992. − 104 с.
- Грау Б. Проектирование железнодорожных станций: Пер. с нем. / Под ред. В.Я. Болотного. − М.: Транспорт, 1978. − 488 с.
- Шавкин Г.Б. Схемы и оснащение сортировочных станций железных дорог США и Западной Европы. − М., 1960. − 64 с.
- Скалов К.Ю. Транспортные узлы капиталистических стран. − М.: Акад. наук СССР, 1962. − 320 с.
- Грольмс Р., Миклер Г. Микропроцессорная система управления расформированием составов на сортировочной станции Мюнхен-Северный // Железные дороги мира. − 1990. − №12. − С. 22-29.
- Гепнер М. Моделирование скатывания отцепов с сортировочной горки // Железные дороги мира. − 1989. − №3. − С. 23-27.
- Шванхаусер В., Мюллер А. Интеграция расцепляющих роботов в процесс расформирования составов на сортировочной горке // Железные дороги мира. – 1997. − №11. – С. 48-53.
- Мутерс Ж. Современные вагонные замедлители // Железные дороги мира. – 1998. − №3. – С. 49-51.
- Грузман И.С. Автоматизированная сортировочная горка на железной дороге Нью-Йорка // Новое в автоматике и телемеханике на зарубежных железных дорогах. − М.: Трансжелдориздат, 1960. − С. 13-18.
- Шейкин В.П. Эксплуатация механизированных сортировочных горок. − М.: Транспорт, 1992. − 240 с.
- Дашков М.Г. Вопросы проектирования и выправки профиля сортировочных горок: Автореф. дисс. канд. техн. наук. − Л., 1980. − 18 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 О. М. Огар, О. О. Шапатіна, Г. О. Крашенініна, Я. Ю. Літвінова
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.