Математическое описание технологии обслуживания логистической системы транспортным предприятием
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2009.20356Ключові слова:
технологія, транспортне обслуговування, логістична системаАнотація
Представлено математичний опис моделі транспортного обслуговування логістичної системи транспортним підприємством, яка враховує технологію роботи транспортного підприємства і вимоги до обслуговування логістичної системи. Сформовано передумови для одержання залежностей на підставі представленої моделі
Посилання
- Сток Р., Ламберт М. Стратегическое управление логистикой: Пер. с 4-го англ. изд. – М.: ИНФРА-М, 2005, ХХХII. – 797 c.
- Чудаков А.Д. Логистика. – М.: Изд-во «Альфа-Пресс», 2008. – 352 с.
- Курганов В.М. Логистика. Управление автомобильными перевозками. Практический опыт. – М.: Книжный мир, 2007. – 448 с.
- Гаджинский А.М. Логистика. – 16-е изд., перераб. и доп. – М.: Издательско-торговая корпорация «Дашков и Ко», 2008. – 484 с.
- Дмитриченко В.Ф., Левковець П.Р., Ткаченко А.М., Ігнатенко О.С., Зайончик Л.Г., Статник І.М. Транспортні технології в системах логістики. – Київ: ІНФОРМАВТОДОР, 2007. – 676 с.
- Смехов А.А. Основы транспортной логистики. – М.: Транспорт, 1995. – 197 с.
- Сумец А.М. Логистика: Теория, ситуации, практические задания. – К.: «Хай-Тек Пресс», 2008. – 320 с.
- Воркут Т.А. Проектування систем транспортного обслуговування в ланцюгах постачань: Монографія – К.: НТУ, 2002. – 248 с.
- Николин В.И., Витвицкий Е.Е., Мочалин С.М. Грузовые автомобильные перевозки: Монография. – Омск: Изд-во «Вариант-Сибирь», 2004. – 480 с.
- Бутаев Ш.А., Мадаминов Ю. Совершенствование методов управления процессами автомобильных перевозок грузов: Монография. – Ташкент: Фан, 1988. – 152с.
- Чеботаев А.А. Специализированные автотранспортные средства: выбор и эффективность применения. – М.: Транспорт, 1988. – 159 с.
- Горяинов О.М., Рославцев Д.М. Автотранспорт в логістичних системах і ланцюгах. Монографія. – Харків: НТМТ, 2009. – 344с. (Серія «Наукові дослідження в сфері логістики і транспорту»)
- Горяинов А.Н., Ольхова М.В. Подход к определению затрат на транспортное обслуживание в логистических системах // Восточно-Европейский журнал передовых технологий. Вып. 6/6 (36). – Харьков: Технологический центр, 2008. – с. 64-69.
- Терешко С.И. Системный подход к повышению качества автомобильного транспортного процесса / Под ред. В.А. Иларионова. – Мн.: Наука и техника, 1988. – 159 с.
- Мірошниченко Л., Саприкін Г., Михайленко О., Кузнєцов В. Автомобільні перевезення: організація та облік. – 5-те вид., перероб. і доп. – Х.: Фактор, 2006. – 536 с.
- Тарский И. Фактор времени в транспортном процессе. Пер. с польск. Ч.С. Рачинской. Под ред. д-ра экон. наук Н.Н. Баркова. – М.: Транспорт, 1979. – 308 с.
- Бычков В.П. Экономика автотранспортного предприятия. – М.: ИНФРА-М, 2006. – 384 с.
- Наказ Міністерства транспорту України від 05.02.2001 № 65 «Про затвердження Методичних рекомендацій з формування собівартості перевезень (робіт, послуг) на транспорті».
- Шинкаренко В.Г., Жарова О.М. Экономическая оценка нововведений на автомобильном транспорте. Киев, 1999. – 160 с.
- Украинский бухгалтерский еженедельник «Дебет кредит» [Электронный ресурс]: Шевердина Е. // Школа бухгалтера. Урок 41. – 2003. – № 29. Режим доступа: http://www.dtkt.com.ua/school/rus/2003/29/29sc4.html – Название с экрана.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Алексей Николаевич Горяинов, Мария Владимировна Ольхова
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.