Использование моделей дорожного движения при решении задач логистической системы
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2009.20358Ключові слова:
дорожній рух, логістична система, транспортАнотація
У статті розглянуті питання, пов'язані з роботою логістичної системи міста, а саме організації руху вантажного транспорту із застосуванням методів організації дорожнього руху. Представлено модель транспортного обслуговування учасників логістичної системи в місті.
Посилання
- Організація дорожнього руху / Системологія на транспорті: Кн. IV / Гаврилов Е.В., Дмитриченко М.Ф., Доля В.К. – К.: Знання України, 2005. – 452 с.
- Вельможин А.В., Гудков В.А., Миротин Л.Б., Куликов А.В. —Грузовые автомобильные перевозки: М.: Горячая линия — Телеком, 2006. — 560 с.
- Врубель Ю.А. Организация дорожного движения. Часть 2. – Мн: Белорусский фонд безопасности дорожного движения, 1996. – 306 с.
- Клинковштейн Г.И., Афанасьев М.Б. Организация дорожного движения, для вузов. — 5-е изд., перераб. и доп. — М.: Транспорт, 2001. - 247 с.
- Бутаев Ш.А., Мадаминов Ю. Совершенствование методов управления процессами автомобильных перевозок грузов. - Ташкент: Фан, 1988. - 152 с.
- Сильянов В.В. Теория транспортных потоков в проектировании дорог и организации движения.. М., Транспорт, 1977. – 303 с.
- Коваленко В.М., Щурiхiн В.К., Машика Н. Б. Вантажнi автомобiльнi перевзення. — К.: Лiтера ЛТД, 2006. — 304 с.
- Савин В.И. Перевозки грузов автомобильным транспортом: Справочное пособие. — М.: Издательство «Дело и Сервис», 2002. - 544 с.
- Вельможин А.В., Гудков В.А., Миротин Л.Б. Технология, организация и управление грузовыми автомобильными перевозками. — Волгоград: Волгогр. гос. техи. ун-т, 2000. — 304 с.
- Воркут А.И. Грузовые автомобильные перевозки. — К.: Вища шк., 1986.—447с.
- Горев А.Э. Грузовые автомобильные перевозки. — 2-е изд., стер. — М.: Издательский центр «Академия», 2004. — 288 с.
- Гаджинский А.М. Логистика. — М.: Издательско-книготорговыи центр «Маркетинг», 2001. 396 с.
- Глухарева Т.А., Горбанев Р. В. Организация движения грузовых автомобилей в городах. — М.: Транспорт, 1989. — 125 с.
- Транспортная логистика. Под общ.ред. Л.Б. Миротина. –– М: Экзамен, 2002. – 512с
- Нагловский С.Н. Логистика проектирования и менеджмента производственно-коммерческих систем. — Калуга: Манускрипт, 2002. — 336 с.
- Манускрипт, 2002. — 336 с.Эффективная логистика. / Миротин Л.Б., Ташбаев Ы.Э., Порошива О.Г. — М.: Издательство «Экзамен», 2003. — 160 с.
- Логистика: управление в грузовых транспортно - логистических системах: Под ред. д-ра техн. наук проф. Миротина Л.Б., — М.: Юристь, 2002. —414 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Алексей Николаевич Горяинов, Юрий Владимирович Бугаев
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.