Визначення кількості варіантів матриці кореспонденцій при звісних місткостях транспортних районів по відправленню та прибуттю
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2009.20359Ключові слова:
кореспонденція, місткість транспортного районуАнотація
Розглянуте питання розрахунку кількості варіантів матриці кореспонденцій при звісних місткостях транспортних районів по відправленню та прибуттю, які визначають можливості проектувальника пасажирської транспортної системи при формуванні матриць трудових пересувань.
Посилання
- Вейцман В.М. Разработка рациональных схем городских автобусных маршрутов: автореф. дис. на соискание научн. степени канд. техн. наук. – М., 1987. – 20 с.
- Брайловский Н.О., Грановский Б.И. Моделирование транспортных систем. – М.: Транспорт, 1978. – 125 с.
- Самойлов Д.С. Исследование методов расчета пассажиропотоков на городском транспорте. В кн.: Инженерные проблемы градостроительства и прикладная геометрия в архитектурно-строительном проектировании: Сб. трудов МИСИ. – М., 1977. – 149. – С. 3 – 12.
- Булычева Н.В., Федоров В.П. Расчет пассажиропотоков и оптимизация параметров маршрутных схем. В кн.: Математические методы в управлении городскими транспортными системами. – Л.: Наука. – 1979. – С. 65 – 90.
- Ortúzar, J. de D. and Willumsen, L.G. Modelling Transport. Third Edition. John Wiley & Sons Ltd, 2006. – 499 p.
- Горбачов П.Ф. Оцінка впливу транспортних факторів на результати вибору людиною робочого місця // Вестник ХНАДУ. Сборник научн. трудов. Вып. 43. – Харьков: Издательство ХНАДУ – 2008. – С. 86 – 91.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Петро Федорович Горбачов
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.