Выявление линейно-независимых факторов управления стадией подготовки сырья в процессе изомеризации легких бензиновых фракций
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2009.20384Ключові слова:
ізомеризація, статистичний аналіз, лінійно-незалежні факториАнотація
Запропоновано процедуру встановлення лiнiйно-незалежних керуючих факторів шляхом аналізу власних значень кореляційної матриці даних та величин означень підматриць кореляційної матриці. Підхід проілюстровано на прикладі пускових операцій стадії підготування сировини технологічного процесу ізомеризації легких бензинових фракцій
Посилання
- С.А.Айвазян, В.М.Бухштабер, И.С.Енюков, Л.Д.Мешалкин; Под ред. С.А.Айвазяна. Прикладная статистика: Классификация и снижение размерности: Справ. изд. – М.: Финансы и статистика, 1989. – 607 с.
- A. Gorban A., B. Kegl B., D. Wunsch D., A. Zinovyev A. Principal Manifolds for Data Visualisation and Dimension Reduction, LNCSE 58, Springer, Berlin – Heidelberg – New York, 2007 . – 332 p.
- Эсбенсен К. Анализ многомерных данных. Избранные главы /пер. с англ. С.В.Кучерявского; Под ред. О.Е.Родионовой – Черноголовка: Изд-во ИПЧФ РАН, 2005. – 160 с.
- Сычев С., Н. Сычев К.С., Ланин С.Н. Выявление характера межмолекулярных взаимодействий однозамещенных алифатических соединений методом главных компонент// Вестн. Моск. ун-та. Сер. 2. Химия, 2000. - Т. 41, № 1. – С. 28-31.
- Орлов А.И. Прикладная статистика. Учебник. / А.И.Орлов.- М.: Издательство «Экзамен», 2004. – 656 с.
- Эфрон Б. Нетрадиционные методы многомерного статистического анализа. – М.: Финансы и статистика, 1988 – 263 с.
- Корн Т. Корн Г. Справочник по математике для научных работников и инженеров. М.: Наука, 1968. – 293 с.
- М.Кендалл, Стьюарт А. Статистические выводы и связи. – М: Наука, 1973. – 900 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Сергей Алексеевич Кондратов, А. В. Сидоренко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.