Исследование гидродинамических характеристик конструкционных капиллярных структур в тепловых трубах
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2009.20396Ключові слова:
теплова труба, капілярна структура, втрати тискуАнотація
Надані результати експериментального дослідження втрат тиску при течії теплоносія в конструкційних капілярних структурах теплових труб. Отримані дані співставленні з результатами моделювання за допомогою одно- дво- та тривимірних моделей. Розглянуто також вплив взаємодії зустрічних потоків рідини та пари в тепловій трубі.
Посилання
- ESATAN User Manual. ALSTOM Power Technology Centre, Whetstone, Leicester, UK, UM-ESATAN-004, ESATAN 8.9, April 2003, p. 4-13 - 4-33
- V. Baturkin, L. Bondar, K. Shcoda. Thermal regimes simulation of ramified heat pipes communication by finite element method. Proceedings of the 25th International conference on environmental systems ICES-95, San-Diego, USA, 1995, SAE Technical Series No 951553, - 5 p.
- TAS-Thermal analysis system. User’s manual. Harvard Thermal Inc., Document HTTAS: 09, January 2003, www.HarvardThermal.com
- Алямовский А.А. и др. SolidWorks – компьютерное моделирование в инженерной практике. Санкт Петербург, БХВ, 2005, ISBN 5-94157-558-0, c. 170-173
- Справочник по теплообменникам, в двух томах, /Пер. с анг., под ред. Б.С. Петухова, В.К. Шикова. - М.: Энергоатомиздат, 1987, том 1, стр.126-127
- Хуфшмидт, Бурк, Кола, Гофман. Влияние касательных напряжений, возникающих при движении пара на ламинарный поток жидкости в капиллярах тепловых труб. В книге «Тепловые трубы» под редакцией Шпильрайна Э.Э, Издательство «Мир», 1972, c. 203-243.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Евгений Викторович Шевель, Владимир Михайлович Батуркин
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.