Совершенствование свойств фторопластоматричных углеволокнистых композитов путем влияния на параметры технологии их получения
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2009.20413Ключові слова:
вуглеволокно, змішування, політетрафторетилен, полімерний композитний матеріал, якістьАнотація
У статті розглядається питання обирання технології та змішувального обладнання для отримання композитного матеріалу методом сухого змішування матриці з політетрафторетилену з вуглекислим наповнювачем. Аналізується вплив різних факторів на технологічний процес отримання якісної суміші полімерного композитного матеріалу
Посилання
- Пугачев А. К., Росляков О.А. Переработка фторопластов в изделия. Л.: Химия, 1987.- 168с.
- Фитцер Э. Углеродные волокна и углекомпозиты: Пер. с англ. Под ред. А.А. Берлина.- М.: Мир, 1988. – 336с.
- Композиционные материалы. Справочник. Под ред. В.В. Васильева. – М.: Машиностроение, 1990. – 510с.
- Шелестова В.А., Гракович А.Н., Данченко С.Г., Смирнов В.А. Новые антифрикционные материалы группы Флувис на основе модифицированных углеродных волокон // Химическое и нефтегазовое машиностроение. – 2006. - №11. – С.39-41.
- Будник А.Ф., Руденко П.В., Бурмистр М.В. Влияние процесса смешения наполнителя и матрицы на технологию композитного материала на основе политетрофторэтиена // Вісник Сумського державного університету. Серія технічні науки. – 2007. - №1. – С.72-79.
- Аэров М.С., Тодес О.М. Гидравлические и тепловые основы аппаратов со стационарным и кипящим зернистым слоем. – Л.: Химия, 1968. – 512с.
- Будник А.Ф., Руденко П.В., Будник О.А, Ильиных А.А. Разработка уплотнительного углефторопластового композитного материала с требуемыми служебными свойствами технологией его получения // Труды Междунар. Конф. «HERVICON 2008» - Кielce-Przemysl. – 2008. – С.299-306.
- Будник А.Ф., Будник О.А., Бурмістр М.В. Вплив та місце технологічних процесів підготовки наповнювачів і композиції у технології виробництва композитів на основі фторопласту-4 // Вісник Сумського державного університету. Серія технічні науки. – 2007. - №1. – С.64-71.
- Паншин Ю.А., Малкевич С.Г., Дунаевская Ц.С. Фторопласты. – Л.: Химия, 1978. – 472с.
- Торнер Р.В., Акутин М.С. Оборудование заводов по переработке пластмасс. – М.: Химия, 1986. – 400 с.,
- Дудукаленко В.В., Шаповалов С.П., Будник А.Ф. Выбор структури карбопласка для изготовления уплотнений // Сб. науч. трудов. Химическое машиностроение: расчет, коструирование, серия, технология. - К. – 1992. – С.94-100.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 П. В. Руденко, М. В. Бурмистр, А. Ф. Будник
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.