Технология прямой оценки эффективности процессов управления
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2009.20468Ключові слова:
показник ефективності, критерій оптимізації, керована системаАнотація
Розроблена технологія прямого оцінювання ефективності закритих керованих систем. З використанням розробленої технології досліджені основні показники, які використовуються в якості узагальнених критеріїв оптимізації. На основі експериментальних досліджень здійснено вибір критерію оптимізації.
Посилання
- Кушнір, Г. А. Стратегія прийняття рішення за двома суперечливими критеріями [Текст] / Г. А. Кушнір // Вісник Кременчуць¬кого політехнічного університету. — 2005. — № 6(35). — С. 52—55.
- Мачалин, И. А. Оптимальные задачи управления запасами систем авионики [Текст] / И. А. Мачалин // Матеріали VII Між¬народної науково-технічної конференції. — АВІА-2006, К. : 25—27 вересня 2006 р. — С. 12.17—12.20.
- Давидов, В. О. Критерий оценки эффективности управления системами с переменной структурой [Текст] / В. О. Давидов, И. М. Максименко, О. Б. Максимова // Тр. Одес. политехн. ун-та. — Одеса, 2007. — Вып. 2(28). — С. 149—154.
- Ступа, В. І. Методи оцінки критеріїв ефективності та результативності інтегрованих систем управління [Текст] / В. І. Ступа, С. С. Семенюк // Восточно-Европейский журнал передовых технологий. — 2006. — 4/2(22). — С. 13—15.
- Барский, Л. А., Козин В.З. Системный анализ в обогащении полезных ископаемых [Текст] / Л. А. Барский, В. З. Козин. — М. : Недра, 1978. — 25 с.
- Стандарт 9001.
- Луценко, И. А. Математическое определение показателя ресурсоемкости технологической операции [Текст] / И. А. Луценко // Восточно-Европейский журнал передовых технологий. — 2006. — 3/3(21). — С. 58—60.
- Луценко, И. А. Принципы управления технологическими процессами по критерию эффективности использования ресур¬сов [Текст] / И. А. Луценко // Електроніка та системи управління. — 2006. — Вып. 4(6). — С. 97—102.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Игорь Анатольевич Луценко, Наталья Игоревна Николаенко, Юлия Игоревна Гнатюк
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.