Оптимізація витрат на управлінські функції виробничої підсистеми промислового підприємства
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2009.20829Ключові слова:
оптимізація витрат, підсистеми підприємства, інформаційні потоки, управлінняАнотація
У результаті досліджень проведено визначення основних функціональних підсистеми підприємства та опис інформаційних потоків виробничої підсистеми за допомогою інформаційних матриць. Наведені результати досліджень щодо визначення та оптимізації витрат на проходження інформаційних потоків у виробничій підсистемі промислового підприємства, що дозволяє підвищити ефективність системи управління на виробничому підприємстві, не змінюючи структури управління, за допомогою управління інформаційними потоками
Посилання
- Мельник М.В. Анализ и оценка систем управления на предприятиях. – М.: Машиностроение, 1990. – 203 с.
- Информационные системы в экономике: Учебник. / Под ред. проф. В.В. Дика. – М.: Финансы и статистика, 1996. – 272 с.
- Козлова Г.Г. Управление информационными потоками как средство повышения эффективности хозяйственной деятельности предприятия (на примере предприятий машиностроительной отрасли): Автореферат на соискание ученой степени кандидата экономических наук 8.00.05. – М., 2002. – 22 с.
- Моисеев Н. Н. Математические задачи системного анализа. – М.: Наука, 1981. – 272 с.
- Исследование операций в экономике: Учеб. Пособие для вузов / Н.Ш. Кремер, Б.А Путко, И.М. Тришин, М.Н. Фридман. – М.: Юнити, 2001. – 407 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Ю. А. Бабіченко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.