Исследование функции времени вступления поезда в опасную зону железнодорожного переезда
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2009.20920Ключові слова:
небезпечна зона залізничного переїзду, локомотивна бригада, потяг, швидкість, ділянка наближенняАнотація
Викладено підхід до вирішення задачі визначення часу вступу потягів в небезпечну зону переїзду, залежно від швидкості їх руху
Посилання
- Обеспечение безопасности движения на переездах железных дорог мира [Текст] // Автоматика телемеханика и связь. – 1997. – № 11. – С. 30-31.
- Телевизионные системы контроля на Государственных железных дорогах ФРГ [Текст] // Железные дороги мир. – 1985. – № 3 – С.28-36.
- Грязин Г. Н. Системы прикладного телевидения [Текст]: Учебное пособие для вузов / Грязин Г. Н. – СПб.: Политехника, 2000. – 277 с.: ил.
- Скоростемеры локомотивные типа СЛ-2М и 3СЛ-2М. Методы и средства проверки РД-32 ЮВ 01-89 [Текст]: Методические указания. – Донецк: Дорожная комплексная контрольно-измерительная лаборатория (Дорстандарт), 1989. – 5 с.
- Приказ №277/Н от 30 апреля 2008г. Про допустимі швидкості руху поїздів по Донецькій залізниці [Текст]: Міністерство транспорту та зв’язку України. Державна адміністрація залізничного транспорту України. Державне підприємство «Донецька залізниця». – Донецьк: ДЦНТИ, 2008г. – 83 с.
- Поддубняк В. И. Особенности функционирования переездных видеосистем согласно графику движения поездов. Часть 2 [Текст] / В. И. Поддубняк, О. А. Германенко // Збірник наукових праць. – Донецк: ДонИЖТ, 2006. – № 5. – С.80-90.
- Малинов В.М. Современные тенденции совершенствования систем переездной сигнализации [Текст] / В.М. Малинов // Автоматика, связь, информатика. – 2003. – № 7. – С. 61-64.
- Бойник А.Б. Теоретические основы эффективной эксплуатации систем управления ограждающими устройствами [Текст]: дис. на соискание ученой степени доктора техн. наук / А.Б. Бойник. – Харьков, 2003. – 336 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 О. А. Германенко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.