Удосконалення наукового підходу до розрахунку висоти сортувальної гірки
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2009.20943Ключові слова:
сортувальна гірка, висота, питомий опірАнотація
Проаналізовано відомі методи розрахунку висоти сортувальної гірки. Обґрунтована необхідність їх удосконалення. Наведені основні положення удосконаленого наукового підходу до визначення даного параметру і результати розрахунків з використанням різних методів
Посилання
- Концепція Державної програми реформування залізничного транспорту України. – Київ, 2006.
- Массуте Е. Определение сопротивления среды для вагонов, скатывающихся с горки. Ганновер: Высшая техническая школа, 1955. – 67 с.
- Костин Н.И. Сопротивление движению одиночных вагонов // Железнодорожное дело. – Москва, 1931. – № 12. – С. 5–11.
- Пугачевский Ф.В. Механизированные сортировочные горки и их расчет. – М.: Трансжелдориздат, 1933. – 173 с.
- Фролов А.Н., Боцманов Б.В. Сопротивление вагонов при скатывании с горок // Тр. ВНИИЖТа. – М.: Трансжелдориздат, 1939. – Вып. 60. – С. 13-16.
- Рогинский Н.О. Механизация сортировочных горок. – М.: Трансжелдориздат, 1938. – 255 с.
- Страковский И.И. Сопротивление вагонов при скатывании с горки в зимнее время // Тр. ВНИИЖТа. – М.: Трансжелдориздат, 1952. – Вып. 63. – 129 с.
- Технические указания по проектированию станций и узлов на железных дорогах общей сети Союза ССР. – М.: Трансжелдориздат, 1961. – 151 с.
- Сопротивление движению грузовых вагонов при скатывании с горок / Под ред. Е.А. Сотникова. – М.: Транспорт, 1975. – 104 с.
- Инструкция по проектированию станций и узлов на железных дорогах Союза ССР: ВСН 56-78.-М.: Транспорт, 1978. – 175 с.
- Правила и нормы проектирования сортировочных устройств на железных дорогах СССР // ВСН 207−89/ МПС. − М.: Транспорт, 1992. − 104 с.
- Образцов В.Н. Основные данные для проектирования железнодорожных станций. – М.: Государственное издательство, 1929. – 344 с.
- Бартенев П.В. Станции и узлы. – М.: Трансжелдориздат. – 1945. – 601 с.
- Пособие по применению правил и норм проектирования сортировочных устройств / Муха Ю.А., Тишков Л.Б., Шейкин В.П. и др. − М.: Транспорт, 1994. − 220 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 О. М. Огар
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.