Оценка спектральных характеристик ЧМн-2 сигналов, формируемых с помощью синтезатора частот косвенного типа
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2009.20944Ключові слова:
СЧ, ФАПЧ, ЧМн-2 сигнал, СПСП, перехідний процесАнотація
Був розглянутий принцип використовування СЧ непрямого типу синтезу для формування ЧМн-2 сигналів. Отримані спектральні характеристики таких сигналів
Посилання
- Шахгильдян В.В., Ляховкин А.А. “Системы фазовой автоподстройки частоты”. М., Связь, 1972.
- Витерби Э.Д. “Принципы когерентной связи”: Пер. с англ. под ред. Левина Б.Р. – М.: Советское радио, 1966. – 392 с.
- Андронов А.А., Витт А., Хайкин С.Э. “Теория колебаний”. – М.: Наука, 1981 – 568 с.
- Волощук Ю.И. “Сигналы и процессы в радиотехнике”: Учебник для ВУЗов. Харьков: ХНУРЭ, 2003. 648 с.
- Баскаков С.И. “Радиотехнические цепи и сигналы”: Учеб. Для ВУЗов по спец. “Радиотехника”. – 2-е изд., перераб. и доп. – М.: Высш. шк., 1988 – 448 с.: ил.
- Гоноровский И.С. “Радиотехнические цепи и сигналы”: Учеб. Для ВУЗов. – 4-е изд., перераб. и доп. – М.: Радио и связь, 1986. – 512 с.: ил.
- Сыроветник В.С., Бондарь Д.В., Зеленин А.Н. “Особенности использования относительной нестабильности частоты VCO в оценке динамических характеристик FS на основе PLL” // Восточно-Европейский журнал передовых технологий. – 5/2. – Харьков – 2007. с. 68-71.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 В. С. Сыроветник
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.