Оценка эффективных путей развития отечественных приводных двигателей для газотранспортной системы
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2009.20947Ключові слова:
газ, газотурбінний двигун, ККД, регенераціяАнотація
Розглянуто питання застосування різних двигунів для компресорних станцій магістральних газопроводів - електропривідних, газопоршневих і газотурбінних. Особливу увагу приділено перспективним схемам газотурбінного приводу. Дана економічна оцінка застосування газотурбінних установок, що працюють за повітряно-утилізаційних схемамиПосилання
- Энергетическое газотурбостроение: современное состояние и тенденции развития/Патон Б.Е. Халатов А.А., Костенко Д.А., Письменный А.С., Билека Б.Д./Институт технической теплофизики НАН Украины. – Киев. – 20-08. – 74 с.
- Щуровский В.А. Технологические аспекты применения электроприводов в ГПА/ Материалы научно-технического совета ОАО «Газпром». Концепция применения электроприводов газоперекачивающих агрегатов в ОАО «Газпром». – Т.1. – Нижний Новгород – Москва. – С.16 – 20.
- Особенности создания газотурбинной установки регенеративного цикла для ГПА/ Романов В.В., Спицын В.Е., Боцула А.Л., Мовчан С.Н., Чобенко В.Н. // В этом номере журнала – С.16 – 19.
- Коваль В.А., Тарелин А.А. О выборе термодинамической схемы газотурбинной установки промышленного назначения// Вестник Национального технического университета «ХПИ». – Харьков. – 2008. - №35. – С.72 – 77.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Вячеслав Алексеевич Коваль, А. А. Тарелин, Е. А. Ковалева
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.