Ресурсозберігаюча технологія підготовки води для газотурбінних установок «Водолій»
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2009.22013Ключові слова:
технологія, підготовка води, газотурбінна установкаАнотація
Запропоновано ресурсозберігаючу технологію підготовки води для виробництва екологічної та енергетичної пари у газотурбінних установках транспортування природного газу. Технологія передбачає поєднання традиційних та новітніх методів обробки води, у тому числі баро- та електромембранні процеси. Головною перевагою запропонованої технології є відсутність твердих та рідких відходів
Посилання
- Мещерский Н.А. Контроль водного режима на электростанциях и в котельных. М: Энергия, 1970 г. -272с.
- Лифшиц О. В. Справочник по водоподготовке котельных установок. Изд. 2-е, перераб. и доп. – М: Энергия, 1976 г. – 288с.
- Рогов В.М. Электрохимическая технология изменения свойств воды./В.М.Рогов, В.Л.Филипчук – Л.: Выща школа., 1989 – 125с.
- Панов В. И., Михайленко В. Г., Микулина И. Г. Выбор устойчивого анодного материала для очистки суспензии осажденного кремнезема от примесей соды электролизом // Интенсификация технологических процессов и аппаратов содового и смежных производств: Сб. науч. тр. – Харьков.: ХНПО «Карбонат», 1985. – С. 52 – 57.
- Пат. № 38849 (Україна). Спосіб електроосадження плюмбуму двооксиду / Антонов О. В., Михайленко В. Г. Заявл. 01.07.2008р., Опубл. 26.01.2009р., Бюл. №2, 2009 р.
- Гребенюк В. Д., Мазо А. А. Обработка воды ионитами. – М.: Химия, 1980 г. – 256 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Анатолій Олексійович Тарелин, В. Г. Михайленко, О. И. Князева, А. В. Антонов
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.