Результаты испытаний камеры сгорания ГТД ДГ80 с низкоэмисcионным горелочным устройством на базе трубчатых модулей
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2009.22016Ключові слова:
камера згоряння, пальниковий пристрій, трубчасті модуліАнотація
Виконано огляд напрямків створення низькоемісійних камер згоряння з урахуванням сучасних тенденцій розвитку газотурбінних технологій. Обґрунтовано й показана перспективність реалізації при створенні малотоксичних камер згоряння на основі використання унікальних конструктивних й аеродинамічних особливостей “насадка Борда” (трубчастий модуль). Досліджено характеристики камери згоряння з пальниковим пристроєм на базі трубчастих модулів
Посилання
- Correa S.M. NOx formation in Lean Premixed Methane Flames / Report Enginneering Systems Laboratory N 89CRD-001, January 1989. – 26p.
- Leonard G., Correa S.M. NOx formation in premixed high – pressure lean methane flame // ASME/ PD Vol. 30, Sing, S.N. ED., 1990. – P. 69 – 74.
- Г.Н. Любчик и др. Когенерационно-утилизационные технологии на базе ГТУ/Под ред. Г.Н. Любчика и Л.Б. Чабановича.- К.: Варта. - 2008.- 188 с.
- Кашапов Р.С. Концепция создания маллоэмиссионной камеры сгорания// Газотурбинные технологии. – 2000. – №4. – с. 16-19.
- Любчик Г.Н., Микулин Г.А., Варламов Г.Б. и др. Использование конструктивных особенностей и аэродинамических эффектов насадка Борда при создании малотоксичных топливосжигающих модулей // Технол. системы. — 2002. — Вып. 1, № 2 (13). - С. 130-133.
- Любчик Г.М., Варламов Г.Б., Говдяк Г.Б. и др. Нова технологія створення камер згорання ГТУ на базі трубчастих модулів // Праці VII Між-нар. наук.-практ. конф. «Нафта і газ України 2002», Київ, 2002 p. - К. , 2002. - С. 27-29.
- Сударев А.В., Маев В.А., Веселовский В.А. Газотурбинные камеры сгорания конструкции НЗЛ // Турбо- и компрессоростроение / Под ред. В.А.Елисеева. — Л. : Машиностроение, 1970.
- Любчик Г.Н. и др. Экологический аудит газогорелочных устройств на основе применения базовых характеристик эмиссии NOx и СО// Экотехнологии и ресурсосбережение.- 2007.- № 4. – С. 64-70.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Г. Н. Любчик, В. В. Романов, В. Г. Ванцовский, В. В. Вилкул
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.