Локальный теплообмен около плоских стенок конфузорного криволинейного канала
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2009.22019Ключові слова:
теплообмін, криволінійний, міжлопатковий, каналАнотація
Наведені результати експериментальних досліджень теплообміну прискореного потоку коло торцьової стінки криволінійного та міжлопаткового каналів. З’ясовані рівень і характер зміни теплообміну в залежності від висоти каналу при тонкому пограничному шарі на вході до нього. Отримані дані можуть бути використані при проектуванні та випробуваннях теплообмінного та теплоенергетичного устаткування
Посилання
- Швец И. Т., Дыбан Е. П. Воздушное охлаждение деталей газовых турбин. – Киев: Наук. думка, 1974. - 487 с.
- Копелев С.З., Тихонов Н.Д. Расчет турбин авиационных двигателей. - М.: Машиностроение, 1974. - 268 с.
- Nikuradse I. Turbulente Stromung in nicht kreisformigen Rohren // Ing. Arch. - 1930. - Bd. 1. - S. 306-332.
- Гесснер Ф. Б., По Дж. К., Эмери А. Ф. Измерения развивающегося турбулентного течения в квадратном канале / Пер. с англ. под ред. А. С. Гиневского // Турбулентные сдвиговые течения. 1.-М.: Машиностроение, 1982. - 432 с.
- Жукаускас А. А. Конвективный перенос в теплообменниках. -М.: Наука, 1972.-471 с.
- Дейч М. Е. Техническая газодинамика. - М.; Л.: Госэнергоиздат, 1961. - 671 с.
- Goldstein R.J., Yоо S.Y., Chung M.K. Convective Mass Transfer from a Square Cylinder and its Base Plate. – P. 90-103.
- Wang H.P., Olson S.J., Eckert R.G. Flow Visualization in a Linear Turbine Cascade of High Performance Turbine Blades // ASME Paper 95-GT-7.
- Хапатов А.А., Коваленко А.С. Теплообмен и гидродинамика ускоренного потока в плоских криволинейных каналах. -Киев: Наук, думка, 2006.-224 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 А. А. Халатов, А. С. Коваленко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.