Повышение качества распыла технологических жидкостей в энергетических установках
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2009.22022Ключові слова:
гідровихрова форсунка, розпил, композитне паливоАнотація
Якість розпилювання технологічних рідин визначає ефективність багатьох технологічних процесів виробництва і роботи енергетичних установок. Розглянуті питання, пов’язані з можливістю підвищення якості розпилу технологічних рідин, в першу чергу палив, різних паливних емульсій і суспензій
Посилання
- Пат. 82138 Україна. МПК 7 В01F 5/02, 04, 06, В02С 19/06. Змішувач-форсунка І.Г.Суворова, О.В. Кравченко (Україна). – Заявл. 19.06.2006; Опубл.11.03.08. Бюл. № 5.
- Ландау Л.Д., Лифшиц Е.М. Теоретическая физика, Т. 6, Гидродинамика. – М.: Наука, 1988.- 736 с.
- Баранов И.А. Метод R-функций для расчета взаимосвязанных полей в гидропотоках / И.А. Баранов, О.В.Кравченко, И.Г. Суворова // Вісн. Харк. нац. ун-та − Сер. Мат. моделювання. Інформаційні технології. Автоматизовані системи управління. − Харків, 2007. – №780. – С.9–18.
- Суворова И.Г. Математическое моделирование потока жидкости методом R−функций / И.Г. Суворова, О.В. Кравченко // Системні технології: Регіон. міжвуз. зб. наук. пр. – Дніпропетровськ, 2006. – Вип. 4 (45). – С. 57 – 69.
- Рвачев В.Л. Теория R-функций и некоторые ее приложения. – Киев: Наук. думка, 1982. –552 с.
- Суворова И.Г. Метод R-функций в исследованиях и расчетах физико-механических полей для задач строительства: Автореф. дис. …д-ра техн. наук. − Харьков, 1991. − 21с.
- Михлин С.Г. Вариационные методы в математической физике. – М. : Наука, 1970.- 512 с.
- Баранов И.А. Расчет гидродинамических характеристик потока вязкой несжимаемой жидкости методом R-функций / И.А. Баранов, О.В.Кравченко, И.Г. Суворова // Вісн. Харк. нац. ун-та − Сер. Мат. моделювання. Інформаційні технології. Автоматизовані системи управління. − Харків, 2009. – №809. – С.9–19.
- Кравченко О.В. Физико-химические преобразования углеводородных соединений с использованием новых кавитационных устройств //Авиационно-космическая техника и технология. Науч.-техн. журнал НАУ
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 О. В. Кравченко, И. Г. Суворова, И. А. Баранов
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.