Применение эталонной модели для автоматической системы диагностирования оборудования на транспорте
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2009.22037Анотація
Робота присвячена питанню використання еталонних моделей при синтезі оригінальних пристроїв діагностування електромеханічного устаткування на транспорті і різних об’єктах комунального господарства. Розглянуті приклади комп’ютерного проектування систем автоматичного діагностування електромеханічного устаткування з коректуванням параметрів еталонної моделі і варіант експериментального пристрою діагностування за допомогою windows-додатка до оригінальної програми Sinsys
Посилання
- Харазов А.М. Диагностическое обеспечение технического обслуживания и ремонта автомобилей. – М.:Высш. шк., 1990. -208 с.
- Браун М., Раутани Д., Пэтил Д. Диагностика и поиск неисправностей электрооборудования и цепей управления. – М.:Додэка-ХХІ, 2007. – 327 с.
- Есаулов С.М., Бабичева О.Ф., Шавкун В.М. Проектирование эталонной модели для системы диагностирования оборудования на транспорте. // Восточно-европейский журнал. – 2008. – Вып. 6/2 (36). – С. 39-42
- Патент Україна №65746 А 7 G01J 1/44 Фотометр. // Єсаулов С.М., Осадчій Р.М., Таран О.А. – 15.04.2004. - Бюл.№4.
- А.с. СССР №1112342 G 05 B 11/01 Система управления для объектов с запаздыванием. // Есаулов С.М. – 07.09.1984.- Бюл.№33.
- Патент Україна № 41820 U G05B13/02 Система керування технологічним об’ектом. // Єсаулов С.М., Бабічева О.Ф., Шавкун В.М., Бабаков С.В., Севостьян О.С. – 10.06.2009. - Бюл.№11.
- Есаулов С.М., Бабичева О.Ф., Шавкун В.М. Автоматизация установок диагностирования электромеханического оборудования // Коммунальное хозяйство городов: Науч.-техн. сб. Вып. 86. – К.: Техніка, 2009. – С. 325 - 338
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 С. М. Есаулов, О. Ф. Бабичева, А. В. Будченко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.