Исследование влияния многолучевости на оценку времени распространения метровых и дециметровых радиоволн для задач высокоточной синхронизации времени и частоты
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2009.22119Ключові слова:
синхронізація, час поширення, багатопроменевістьАнотація
Робота присвячена дослідженню впливу багатопроменевості на оцінку часу поширення радіохвиль в атмосфері. Проаналізовані існуючі моделі багатопроменевого розповсюдження сигналів. Запропонована імітаційна модель, призначена для прогнозування затримок, що виникають унаслідок сумування сигналів в багатопроменевих каналах
Посилання
- Палий, Г.Н. Синхронизация высокоточных мер времени и частоты / Г. Н. Палий, Е. В. Артемьева ; Изд-во стандартов, 1976. - 168 с.
- Черный, Ф. Б. Распространение радиоволн / Ф. Б. Черный. - Изд. 2-ое, доп. и переработ. - М. : «Сов. радио», 1972. - 464 с.
- Альперт, Я. Л. Распространение радиоволн / Я. Л. Альперт, В. Л. Гинзбург, Е. Л. Фейнберг ; Москва : Гос. изд-во технико-теоретической литературы, 1953.- 870 с.
- L.J. Greenstein, V. Erceg, Y.S. Yeh, and M.V. Clark, “A new path-gain/delay-spread propagation model for digital cellular channels,” IEEE Trans. Veh. Technol., vol. 46, no. 2, May 1997.
- Антипов, И. Е. Развитие теории и совершенствование радиометеорных систем связи и синхронизации / И. Е. Антипов, Ю. А. Коваль, В. В. Обельченко ; Харьков: Коллегиум, 2006.- 308 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Иван Евгеньевич Антипов, Е. Ю. Бондарь
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.