Определение функций выживания и рисков коронарной смерти пациентов с инфарктом миокарда
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2009.22167Ключові слова:
інфаркт міокарду, таблиці часу життя, функція виживання, модель КоксаАнотація
У пропонованій статті авторами розглянуті деякі аспекти визначення функцій виживання та ризиків коронарної смерті для пацієнтів з інфарктом міокарда. Для визначення функції виживання та інтенсивності смерті було запропоновано використати таблиці часів життя з наступним регресійним аналізом на основі непараметричної моделі Кокса
Посилання
- Шилов, А.М. Инфаркт миокарда [Текст] / А.М. Шилов. – М: Издательство “Миклош”, 2009. – 164 с.
- Вершинин, В.Г. Болезни сердца: Аритмии, инфаркт миокарда, стенокардия, сердечная астма [Текст] / В.Г. Вершинин. – М.: Сова ВКТ, 2008. – 127 с.
- Гаврилов, Л.А. Биология продолжительности жизни [Текст] / Л.А. Гаврилов, Н.С. Гаврилова. – М.: Наука, 2001. – 470 с.
- Мамаев, В.Б. Кинетический анализ смертности. Подход к созданию количественной геронтологии [Текст] / В.Б. Мамаев, Т.Л. Наджарян // Популяционная геронтология. – М.: ВИНИТИ, 1997. – Т. 6. – С. 106-154.
- Сови, А. Старение населения и продление жизни [Текст] / А. Сови // Методы демографических исследований. – М.: Статистика, 1989. – С. 48-58.
- Медик, В.А. Математическая статистика в медицине [Текст]: учеб, пособие / В.А. Медик, М.С. Токмачев. – М.: Финансы и статистика, 2007. – 800 с.
- Гланц, С. Медико-биологическая статистика [Текст] / С. Гланц. – М.: Практика, 1999. – 459 с.
- Дуброва, Т.А. Статистические методы прогнозирования [Текст]: учеб. пособие для ВУЗов / Т.А. Дуброва – М.: Юнити-Дана, 2003. – 206 с.
- Математика, статистика, экономика на компьютере [Текст] / А.В. Каплан, В.Е. Каплан, М.В. Мащенко, Е.В. Овечкина – М.: ДМК Пресс, 2006. – 600 с
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Елена Владимировна Высоцкая, А. И. Бых, В. В. Никонов, С. В. Нужнова
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.