Технології і інформаційно-комунікаційні системи
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2009.22181Ключові слова:
ІКС, інтегральний показник, інформаціяАнотація
Дана загальна характеристика великомасштабних інформаційно-комунікаційних систем (ІКС). Наведені алгоритми аналізу та функціонування морфологічних моделей ІКС для автоматизованої системи «Вибори», також результати її класифікації інтегральних показників
Посилання
- Боярский А.Я., Валентей Д.И., Кваша А.Я. Основы демографии., М, 1980;
- Бреев Б.Д, Подвижность населения и трудовых ресурсов. М., 1977;
- Валентей Д.И. Проблемы народонаселения. М., 1961;
- Вишневский А.Г. Демографическая революция., М., 1976;
- Валентей Д.И., Кваша А.Я. Основы демографии., М., 1989
- Солтон Дж. Динамические библиотечно-информационные системы. - M.: Мир, 1979.
- Chazelle В. М. Filtering search: a new approach to query-answering // Proc. 24th IEEE Annu. Symp. Found. Comput. Sci. - Nov. 1983. - P. 122-132.
- Гасанов Э.Э. Некоторые оценки сложности поиска информации // Физическое и математическое моделирование дискретных систем. Межвузовский сборник трудов №56. - M.: Изд-во Моск. энерг. ин-та, 1985. - С. 43-47.
- Зайченко Ю.П. Исследование операций. – К.: Вища школа, 1986.
- Гасанов Э.Э. Функционально-сетевые базы данных и сверхбыстрые алгоритмы поиска. Конспект лекций. – М.: Издательский центр РГГУ, 1997. – 88 с.
- Шоу А. Логическое проектирование операционных систем /Пер. с англ. В.В. Макарова и В.Д. Никитина. – М.: Мир, 1981. – 360 с.
- Кнут Д. Искусство программирования, т.3. М.: Вильямс, 2000.
- Бардачов Ю. Н., Ходаков, В. Е., Бараненко Р. В. Аналіз створення та підходи реалізації автоматизованої системи „Реєстр виборців України” Вестник ХГТУ №1 (21) г. Херсон 2005.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 А. В. Шеховцов, В. М. Козел
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.