Аналіз результатів моделювання роботи прикордонної станції при використанні різних технологічних рішень зміни міжколійної відстані
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2009.22230Ключові слова:
прикордонна станція, зміна ширини коліїАнотація
У статті розглянуті актуальні питання, пов’язані із скороченням часу знаходження вагонів на прикордонних станціях, а саме між державами, що мають різну ширину колії. Запропоновано моделі на основі мереж Петрі, що відображають графіки обробки поїздів на станції при використанні різних технологічних рішень зміни відстані між колісними парами та дають можливість оцінити достоїнства та недоліки, а також простежити “вузькі” місця при залучення кожного із розглянутих способів
Посилання
- Тарифна політика залізниць України на 2009 фрахтовий рік. Збірник тарифів на транзитні перевезення вантажів залізничним транспортом України [Електронний ресурс] / Державна адміністрація залізничного транспорту України, Міністерство транспорту та зв’язку України. – Режим доступу: http://zakon.nau.ua/doc/?uid=1041.320080.– 01.11.2008 р. – Гол. з екрану.
- Ломотько Д.В., Федорко І.П., Обухова А.Л. Удосконалення роботи прикордонних переходів при зміні ширини колії [Текст] / Д.В. Ломотько, І.П. Федорко, А.Л. Обухова // Східно-Європейський журнал передових технологій. – 2008. – № 3/3 (33). – С. 47-50.
- Донченко А.В., Троцький М.В., Крупа А.Г., Дьомін Ю.В. Базові технічні вимоги до рухомого складу для безперевантажувальних перевезень у сполученні «Схід–Захід» [Текст] / А.В. Донченко, М.В. Троїцький, А.Г. Крупа, Ю.В. Дьомін // Залізничний транспорт України. – 2007. – №1. – С.3.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 А. Л. Обухова
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.