Визначення технологічних особливостей модифікації поверхні подрібненого вулканізату на різному обладнанні
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2009.22356Ключові слова:
подрібнений вулканізат, гумозмішувач, двостадійна модифікація, композитАнотація
Розглянуто технологічні особливості модифікації подрібненого вулканізату (ПВ) в різному типі обладнання: змішувальні вальці та зачинений гумозмішувач. Вивчено технологічні аспекти виготовлення сумішей з двостадіїно модифікованим ПВ. Показано, що застосування аміновмісних сполук та композиту- «Пластол» для обробки поверхні ПВ в гумозмішувачі є більш ефективним.
Розроблені та описані в статі методи модифікації можуть бути використанні в виробництві
Посилання
- Мікульонок І.О. Основні методи використання гумовмісних відходів/ І.О. Мікульонок // Хімічна промисловість України. – 2001. - №5. - С.53-58.
- Гуль Е.В., Орловский П.Н., Шохин И. А. Регенерация и другие методы переработки старой резины. – М.: Химия,1966. - 140с.
- Кошелев Ф.Ф., Корнев А.Е., Буканов А.М. Общая технология резины. – М.: Химия, 1978.-528 с.
- Голуб Л.С. Застосування композитів на основі фенолформальдегідних смол для обробки поверхні подрібненого вулканізату / Л.С.Голуб, Ю.І.Захаров, Т.В.Данилейко, Ю.М.Ващенко // Вопросы химии и химической технологии. – 2004. - №4. – С. 120-123.
- Мусина Л.Н. Химическая модификация резиновой крошки продукта бародеструкционной переработки изношенных шин / Л.Н. Мусина, Т.В. Куценко // Экологические проблемы Западного Урала, Пермь: Пермский гос. техн. ун-т, 2001. – С.39-40.
- Грицак О.А. Влияние способов обработки измельченного вулканизата на свойста эластомерных композиций./ О.А.Грицак, Ю.И.Захаров, Ю.Н.Ващенко // Вопр. химии и химической технологии. – 2008. – №6.-С.46-50.
- Рябінін Д.Д. Термомеханічний метод регенерації гуми / Д.Д. Рябінін, В.С. Рахманов // Хімічна промисловість. – 1961. – № 3 – С.15-18
- Керча Ю.Ю. Структурно-химическая модификация эластомеров / Ю.Ю. Керча, З.В.Онищенко, В.С. Кутянина, Л.А. Шелковникова // Киев: Наукова думка, 1986 – 232с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Ю. М. Ващенко, О. О. Грицак
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.