Прогнозування залишкового ресурсу дизелів засобів транспорту та його раціональне використанняПрогнозування залишкового ресурсу дизелів засобів транспорту та його раціональне використання
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2009.22428Ключові слова:
дизелі, засоби транспорту, планово-попереджувальна стратегія ТОР, адаптивна стратегія ТОР, ресурс, надійність, прогнозуванняАнотація
Проаналізовано можливості підвищення та прогнозування експлуатаційної надійності дизелів засобів транспорту (ЗТ) в АПК при планово-попереджувальній та адаптивній стратегіях технічного обслуговування та ремонту (ТОР)
Посилання
- Афанасьев Л.Л. Автомобильные перевозки / Афанасьев Л.Л., Цукерберг С.М. М., Транспорт, 1970. – 263с.
- Транспорт на селе [Эмм В.А., Вонт М.И., Ростаж М.К., Лунев К.М.]. – Ставрополь, 1974.
- Баскин В.Н. Эксплуатационные факторы и долговечность двигателей внутреннего сгорания / Баскин В.Н., Сафонов В.В. // Вестник Саратовского гос. аграрного ун-тета им. Н.И. Вавилова. №4, 2003.- С. 35-38.
- Черепанов С.С. Техническое обслуживание и ремонт машин в сельском хозяйстве (основы научной организации) / Черепанов С.С. - М.: Колос, 1978.- 278с.
- Михлин В.М. Управление надежностью сельскохозяйственной техники / Михлин В.Н. - М.: Колос, 1984. - 335с.
- Саркисьян С.А. Теория прогнозирования и принятия решений / Саркисьян С.А. - М. Высш. шк., 1977. - 215с.
- Сухарев Э.А. Методы моделирования и оптимизации механических систем машин и оборудования: Учебное пособие / Сухарев Э.А. – Ровно, НУВХП, 2008. – 194с.
- Жулай О.Ю. Функції зміни та область розподілу граничних значень діагностичних параметрів технічного стану силових агрегатів мобільної сільськогосподарської техніки / О.Ю. Жулай // Вісник Тернопільського держ. техн. ун-ту. – Том.12. - №1. - 2007. – С. 92-97.
- Черновол М.І. Методика застосування системи діагностичного моніторингу технічного стану дизелів при різних стратегіях ТОіР засобів транспорту / М.І. Черновол, В.В. Аулін, О.Ю. Жулай, В.Я. Чабанний // Вісник Інженерної академії України – К.: ІАУ, 2008. – Вип. №2. С. 50-55.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Денис Николаевич Барановский, А. Ю. Жулай
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.