Загальний підхід до оцінки та прогнозування ресурсу дизелів засобів транспорту
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2009.22430Ключові слова:
ресурс, дизелі, трибосистеми, засоби транспортуАнотація
В роботі показано, що необхідно проводити прогнозування ресурсу дизелів по вирішальним трибосистемам. Якісне прискорення періоду припрацювання трибосистем дизелів з забезпеченням вчасного проведення технічного обслуговування, дає можливість подовжити ресурсу на 25…40 % у порівнянні із запланованим
Посилання
- Бажинов А.В. Научные основы оценки ресурса силовых агрегатов транспортных машин с учетом условий эксплуатации. Дис... докт. техн. наук: 05.22.20.- Харьков 2001., 324с.
- Анилович В.Я., Кухтов В.Г., Полянский А.С. Оптимизация предпродажной подготовки тракторов и сельхозмашин // Тракторы и сельхозмашины. – 1997. - №2. – С. 5-7.
- Анилович В.Я., Погорелый Л.В., Полянский А.С. Формирование моделей обеспечения надеж-ности машинно-тракторного парка по технико-экономическим критериям (на примере трактора Т-150К). // Техніка АПК.-2001.-№5-6.-С.13-17.
- Болотин В.В. Ресурс машин и конструкций. - М.: Машиностроение, 1980.- 448с.
- Волошина Н.А. Разработка режимов для технического обслуживания трансортных машин на основе диагностической информации. Дис... канд. техн. наук: 05.22.20.- Харьков 2001., 324с.
- Сухарев Э.А. Методы моделирования и оптимизации механических систем машин и оборудования: Учебное пособие. – Ровно, НУВХП, 2008. – 194с.
- Кузнецов Е. С., Андрианов Ю.В. Условия эксплуатации и надежность автомобилей // Автомоб. промышл. 1981. №1. С. 8-9.
- Михлин В.Н. Прогнозирование технического состояния машин. – М.: Колос, 1976. -288с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Денис Николаевич Барановский
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.