Моделирование влияния формы огнеупора на тепловую эффективность футеровки вращающейся печи
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2009.22438Ключові слова:
піч, що обертається, тепловий опір, напружено-деформований станАнотація
Розглянуто питання, пов’язані з математичним моделюванням роботи обертової печі при використанні футерівки зі зміненою конфігурацією вогнетриву для збільшення теплового опору та зменшення втрат тепла в навколишнє середовище
Посилання
- , В.Ю Щербина (Heat Efficiency Improvement of Rotary Kiln aid by Subsidiary Insulating Material) // Cement Technology(China) –2005. –№4, –р.28-30.
- А.С. SU №1141291, МПК F27B 7/28. Вращающаяся печь. 23.02.85. Бюл. №7 (72) П.А.Староминская, Ю.М.Величко и др.
- О. С. Сахаров, В. Ю. Щербина, О. В. Гондлях, В. І. Сівецький. САПР. Інтегрована система моделювання технологічних процесів і розрахунку обладнання хімічної промисловості: Навчальний посібник – К.: ТОВ “Поліграф Консалтинг”, 2006. – 156 с.
- Рояк Д.А. Опытное исследование жесткости корпусов вращающихся печей //Цемент –1962. –№2. –с.11-13.
- Исламов М.Ш. Проектирование и эксплуатация промышленных печей. – Л.: Химия, 1986. – 280 с., ил.
- Мурашев В.И. Исследования по жароупорным железобетонным и армокирпичным конструкциям. М.: Госстройиздат, 1959, 343 с., ил
- Силенок С.Г., Грицак Ю.С., Лысенко В.Д., Нефедов Д.Е. Механическое оборудование для производства вяжущих строительных материалов. М.: Машиностроение, 1969, 338 с., ил.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 А. С. Сахаров, В. Ю. Щербина, Чжан Юлин, Ю. Н. Самиленко, В. В. Бобах
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.